Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kişi kendinden bilirmiş işi!
 Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Bizde Kırşehir Televizyonu ve Posta Gazetesi olarak yerel basın sorumluluğu ile şöyle kısaca seçimlere değinmek istiyoruz. Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde Kırşehir’de Siyasi partiler adaylarını belirledi. Buna göre Ak Parti’de mevcut Belediye Başkanı Sayın Yaşar Bahçeci yerini koruyarak yeniden Ak Parti’den aday gösterildi. CHP’de ise Sayın Selahattin Ekicioğlu aday olurken, MHP’de ise Sayın Onur Köksal Aday gösterildi. İyi Parti ise bu noktada sessizliğini koruyor, olası bir ittifak Kırşehir'de olur mu bilmiyoruz ama Şimdiden aldığımız duyumlara göre, İyi Parti Milletvekili adayı Sayın Asaf Kayaoğlu’nun  Sayın Ekicioğlu ile birleşerek Başkan Yardımcısı olduğu gelen iddialar arasında.

Peki, süreç nasıl devam edecek ve neler olacak ya da seçimin galibi kim olacak bütün bunları zaman gösterecek.

 

Şimdi ise sizi KTV’de yayınlan bir habere doğru götürmek istiyoruz. Evet Sayın Selahattin Ekicioğlu ile ilgili yaptığımız, Hiçbir zaman din siyasete alet edilemez başlıklı haberimiz oldukça gündem oluşturmuş, hatta çok çirkin yorumlar alarak hatta ve hatta belden aşşağı inilmesine izin verilmiştir. Şimdi ise Sayın Selahattin Ekicioğlu ve partililerine soruyoruz. Hani Basın özgürdü. Hani özgür basın susturulamazdı. Hani Genel Başkanınız Sayın Kılıçdaroğlu  Meydanlarda kendini yırtıyordu. Basın istediğini yazar diyordu.

Hayırdır ne oldu da Basını susturmaya kalkıyorsunuz. Basın istediği haberi yapar. Valla istediğiniz yorumu yaptırın Altın yere düşmeyle pul olmaz. Altın yine Altındır.

 

Zira yerden yere vurduğunuz Ak Parti’ye aylardır yapmadık haber çeşidi bırakmadık ama onlar sizin bu yaptığınız çirkefliğin dörtte birini yapmadı. Ne bir küfür gördük ne de ailemize hakaret iştik. Sizler Muhabirimize varan kadar saldırarak çirkefliğin sınırını zorladıkça zorladınız.

 

Kendini yazar zanneden zavallı savaş kazanmış kahraman edasında salınırken, Ahlaksızca haberimizi güya sözde eleştirirken, yalan yanlış yorumlar yaparken, 7 aydır Ak Parti’yi eleştirirken bizi çok takdir ettiğini söylerken, ne oldu da haber kendilerine dokununca kahraman kesildiler çok merak ediyoruz.

 

Diğer yandan  Biz Kimseye satılmadık. Kimsenin önünde el etek üfelemedik. Rızkı Veren Allah’tır. Kişi kendinden bilirmiş işi! Kimse kendi ile karıştırmasın Bizi.

 

Ayrıca Sayın Selahattin Ekicioğlu’na buradan seslenmek istiyorum Siz Ticaret Odasında seçimlere girerken size destek veren tek basın mensubu bizdik. Açıktan oy kullanan bizdik. Diğer yandan, size yerli yersiz insanlar saldırı ve hakaretlerde bulunurken hakkınızı koruyan tek basın mensubu bizdik. Ortağım Bayram Sarı Ak Parti’nin yönetiminde olmasına rağmen, Kendi Partisine bu bizim seçimimiz kimse karışmasın diyerek Ticaret Odası seçimlerinde size destek vermedi mi? Biz size bu kadar destek ve değer verirken siz nasıl olurda bize yapılan bu çirkefçe yorumlar karşısında sessizliğinizi korudunuz. Çok mu hoşunuza gitti yorumlar. Ondan mı sessizliğinizi korudunuz. Ak Parti’de emin olun buna asla kimse izin vermezdi vermedi de. Siz daha kendi partinizde bütünlüğü sağlayıp hakimiyet kuramıyorsunuz Kırşehir'de bütünlüğü nasıl sağlayacaksınız çok merak ediyoruz 

Şimdi bakıyorum da, olur ya Belediyeyi kazansanız sizi eleştirenleri ne yapmayı düşünüyorsunuz? Allah Aşkına söyleyin astırır mısınız kestirir misiniz? Yoksa Derebeyliği mi? kurarsınız. Ama ufak bir hatırlatma Özgür basın susturulamaz.

 

Şimdi ise Tekrar Ak Parti camiasına dönmek istiyorum. Ak Parti adayını belirledi. Aday Yaşar Bahçeci oldu. Burada merak edilen bizlerin nasıl bir yol izleyeceği hemen söyleyelim.

 

Biz siyaseti Milletvekilimiz Sayın Mikail Arslan’dan öğrendik. Sayın Vekilim benim için siyasette her zaman önderim olmuştur. Ben Ak parti’yi Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Milletvekilimiz Mikail Arslan ile daha çok sevdim. Allah’a ham olsun ki Sayın Vekilimiz gibi bir insanı tanıma imkânını buldum. Her zaman başımın üzerinde yeriniz vardır. Hep söyledim bugünde söylerim, yarında, yıllar sonra da aynı şeyi söylerim ömrüm yolunuza feda olsun. Çok kıymetli büyüğüm değerli abim Sayın Vekilimiz Mikail Arslan’da aynen şu ifadeleri kullandı Sayın Yaşar Bahçeci’ye destek olalım dedi. Sayın vekilim şartlar ne olursa her zaman sonuna kadar yanınızdayım bu böylece biline.

 

Evet, Bizim Ak Parti’ye bir gönül kırgınlığımız vardı. Gönül umduğu yere küsermiş. Ben Ak Partiliyim Şimdi ise Sayın Recep Tayyip Erdoğan aday olarak kimi göndermiş ise bizim adayımız odur. Sayın Yaşar Bahçeci adayımızdır. Hayırlı olsun Kırşehir’e. Desteklerimiz sizinledir

Anahtar Kelimeler
Yerel Seçimler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku