Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Koordinasyon Kurulu 2018 İlk Toplantısı Yapıldı
 İl Koordinasyon Kurulu 2018 Yılı ilk toplantısı ve İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Necati Şentürk başkanlığında yapıldı. 

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi Âşık Said Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya  Necati Şentürk’ün yanı sıra Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Alaattin Gayretli, bölgesel kuruluşların temsilcileri, merkez mahalle muhtarları ile yatırımcı kurum müdürleri katıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, ilimizde yürütülmekte olan 325 projenin toplam maliyetinin 1 milyar 925 milyon 840 bin TL olduğunu söyledi. 

Geçmiş yıllar dâhil bu projelere 650 Milyon TL harcama yapıldığını belirten Necati Şentürk, “2017 Yılında bu projelere toplamda 280 Milyon 365 bin TL ödenek ayrılmış olup dönem sonu itibariyle 235 Milyon 320 bin TL harcama yapılmıştır. Programda yer alan toplam 325 projeden 225'ü tamamlanmış olup, 79 proje devam etmektedir. 2018 Yılının ilimiz, ülkemiz ve tüm islâm âlemi için hayırlı geçmesini temenni ediyorum.” dedi. 

Toplantı, yatırımcı kuruluş yöneticilerinin faaliyetleri hakkında bilgiler vermesi ve koordinasyon gerektiren hususların görüşülmesi ile sona erdi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku