Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
KTV Kuruluşunu Kutluyor
 17 Şubat 1993 yılında yayın hayatına başlayan Kırşehir Televizyonu 26. Yılına gerek ilimiz protokolü gerekse değerli Kırşehir halkından aldığı güç ve destekle 20 Şubat’ta ana yayına başlayarak hızla ilerliyor. Doğru, dürüst ve hızlı haber anlayışı ile 26 yılı geride bırakan Kırşehir TV sorumluluğunun gereğini yaparak Allah’ın izni ile nice 26 yılı geride bırakacak.

Kırşehir Tv Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya yaptığı açıklamada “Kırşehir Televizyonu izleyicilerden aldığı güç ve destek ile tarafsız, bağımsız ve adil bir şekilde ayrımcılık ve nefret söylemlerinden uzak durarak saygılı davranmayı temel ilke edinerek güvenilirliğini ve kalitesini artırma yolunda ilerliyor.” Dedi.

Havva Karakaya, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 vizyonu doğrultusunda hem Türkiye’de hem Dünyada hem de Kırşehir’de ilerleyeceklerini ilk günkü heyecan, ruh ve azimle çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Karakaya; KTV’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm Kırşehir halkına da teşekkür etti.
“Kurulduğumuz günden bu yana getirilemeyen hizmetlerin takipçisi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Televizyonumuz ilimizi yönetenler ve halkımız arasında köprü vazifesi kurarak, yanlışlık ve mağduriyetlerin giderilmesine her zaman yardımcı oldu. Televizyonumuzun kurulduğu günden bu yana yönetim kadrosunda görev alan arkadaşlarıma da fahri Kırşehir sevdalısı olarak özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Havva Karakaya:“Rabbim televizyonumuzun bu çıktığı yolda yar ve yardımcısı olsun. Ülkemize hayırlar getirsin,” ifadelerini kullandı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku