Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kuarncılı Erdoğan Tekeli ile kazanacak
 Erdoğan Tekeli 31 Mart’ta yapılacak seçimler için MHP'den Belediye Başkanı adayı olarak seçildi. Tekeli Başkan Aday olarak seçilmesinin ardından Kurancılı kasabası halkı ile bir araya gelerek sürekli istişare edip Kurancılı'yı daha güzel yerlere getireceğinin de altını çiziyor.

Yaptığımız röportajlarla elde ettiğimiz verilere göre Vatandaşlar Erdoğan Tekeli'nin hizmetlerinden son derece memnun olduklarını dile getirerek, Yeniden Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini vurguladılar. 

 

ERDOĞAN TEKELİ HALKIN TAKTİRİNİ KAZANDI.

 Belde Halkından aldığı destekle Başkan adayı Erdoğan Tekeli  projelerinin devamını getireceğini ve çalışmalarıyla kasabayı daha iyi yerlere getireceğini açıklamıştı.

Kırşehir’in Kaman ilçesine bağlı Kurancılı Kasabası'nda 5 yıldır belediye başkanlığı görevini yürüten Erdoğan Tekeli yaptığı açıklamayla birlikte Kurancılı halkının bir kere daha taktirini kazandı.

Başkanı Erdoğan Tekeli, “Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” diyerek kasaba halkının takdirini kazanmış durumda

 İŞTE ERDOĞAN TEKELİ'NİN 2019'DA YAPACAĞI PROJELER

 Bu zamana kadar yaptığım ve halkımız tarafından destek gören çalışmalarımızın yanı sıra Kasabamıza Doğalgaz getirmeyi ve içme suyu altyapısını komple yenilemeyi planlıyoruz. Enerji Üst Kurulu ile yaptığımız yazışmalar ile Kasabamıza en geç 2021-2022 yıllarında doğalgaza kavuşturacağız. Kurancılıyı İç Anadolu’nun parlayan bir yıldızı, örnek bir kasaba ve yaşanılabilir bir yer yapmak için yola çıktık ve bu yolda devam edeceğiz. dedi

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku