Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mikail Arslan bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
 22.23. ve 26. Dönem Milletvekili Mikail Arslan Kırşehir’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Önemli mesajlarda verdi Arslan. Mikail Arslan’a büyük bir sevgi seli vardı. Ziyaretlerde çoğu zaman duygu dolu anlarda yaşandı. Milletin vekiline olan sevgisi ise gözlerden kaçmadı. Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ilk olarak  Kırşehir Sağlık Sen Şube Başkanlığına seçilen Cuma KÖYSÜREN ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sağlık İl Müdürü Suat TÜRKOĞLU’nun da katılımı İle Sağlık alanında birçok konuyu istişare etti. Sağlık Sen Şube Başkanı Cuma KÖYSÜREN ve Yönetim Kuruluna Çalışmalarında Başarılar diliyoruz dedi.

 Mikail Arslan daha sonra Kırşehir İl Jandarma Alay Komutanı olarak atanan Albay Sn.Ferhat Kuran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Milletvekili Arslan, Kırşehir Malül Gaziler Derneğini ziyaret etti. Malül Gaziler Dernek Başkanı Bahattin Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile dernek çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. 
Arslan,Davetlerinde dolayı Malül Gaziler Dernek Başkanına ve Yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz dedi. 
Milletveki Mikail Arslan, Kahraman Gazilerimizi minnet İle anıyor Cenab-ı Allah’tan acil şifalar diliyoruz ifadelerini kullanarak  Kırşehir Muharip Gaziler Derneğini ziyaret etti. Muharip Gaziler Dernek Başkanı Kemal Parlak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile dernek çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. 

 Ardından ArslanKırşehir Şehit Aileleri Derneğini ziyaret ettik. Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Derneğin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Şehit Aileleri Dernek Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birim Sorumlusu Yunus Erdoğdu İle birlikte Bursa’da geçirdiği trafik kazası sonrası kaldırıldığı hastanede şehit düşen polis memuru Hayrettin Yılmaz’ın Ailesine taziye Ziyaretinde bulundu.

Arslan,Bu vesile ile Tüm Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Ailelerine Sabırlar diliyoruz.
Davetlerinde dolayı Muharip Gaziler Dernek Başkanı ve Yönetim kuruluna teşekkür etti.

Son Olarak Tüvga’ya geçen Mikail Arslan, TÜGVA burada gençlere konferans verdi. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir Temsilciliğinin hazırladığı Dik Duruş, Samimiyet, Dava Bilinci, Adlı konferansına katılarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ile bir araya geldi. 
Duygu dolu anların yaşandığı Konferansta Mikail Arslan Kırşehir Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Temsilcisi Sergen ÖZDEMİR ve Yönetim kuruluna nazik davetlerinden dolayı teşekkür etti.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
köylü 8 ay önce

elbette zülüm sonsuza kadar devam etmeyecek bir gün haklı olanların masumların madurların hakları da korunacak az kaldı inşaallah

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku