Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mikail Arslan, vatandaşa mesajı  TBMM’de çok net verdi.
 Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan Vatandaşlara seslendi. KTV Mikrofonlarına konuştu. Vekilimizin mesajı çok netti. Oku Hemşerim! İşte Arslan’ın o çok anlamlı mesajı.

Tabi bu çalışmalar içerisinde bunlara ağırlık vermemizden dolayı esnaf vatandaş ziyaretlerini istediğimiz gibi gerçekleştiremiyoruz ama dönem bittikten sonra inşallah bunların verimlerini neler yaptığımızın sonuçları ortaya çıktıktan sonra halkımızın da bu konudan memnun olacağını şahsen düşünüyoruz. Çünkü zaman hızlı bir şekilde gelip geçiyor. Biz yatırım yaparsak bunlar sonuç olarak halka olumlu yansırsa ki yansıyor, o zaman bizden istenilen işi yapmış oluruz.

Yani bizim işimiz biraz şuna benziyor, biz Milletvekili olmayla aslında kayıt yaptırmış oluyoruz. Bir okula kayıt yaptırmış oluyoruz, kayıt olduktan sonra ders çalışmak lazım değil mi, sınavlarda başarılı olmak lazım sınav dediğimizde seçimdir yani çalışırsanız dersinize sınavı geçersiniz, ama çalışmazsanız har vurup harman savurursanız, o köy bu köy gezerseniz başka işlerle yani fayda oluşturmayacak, sorun çözmeyecek işlerle uğraşırsanız o zamanda sınıfta kalırsınız. O yüzden bütün halkımızın zamanı iyi kullanmak adına çalıştığımızı bilmesinde fayda var. Biz çalışıyoruz, gayret ediyoruz ve burada ekip arkadaşlarımız, danışman arkadaşlarımız da çalışıyorlar.

Bürokrat arkadaşlarla bir uyum içerisin de, Danışman arkadaşlarımızla  burada ki bürokratlarımızla, bakanlarımıza bir uyum halinde çalışıyoruz. Milletvekillerimizle, teşkilatımızla bir uyum halinde çalışmaya devam ediyoruz. Sorunları büyütmeye değil küçültmeye çalışıyoruz. İnşallah sonuç alırız, milletimizin duasıyla, yardımıyla, desteğiyle arzu ettiğimiz umduğumuz sonuca ulaşırız. Gerçekten hiçbir şey ilerlemiyor yani takip etmezseniz, bu ne oldu diye sormazsanız, sonuç almak zorlaşıyor ve böyle yüzlerce hatta binlerce diyebileceğimiz konu var maalesef çalışarak başaracağız.

Anahtar Kelimeler
KTVTbmmMikail Arslan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yerel seçimlerin ardından
Yerel seçimleri geride bıraktık… Kırşehir tercihini yaptı. Kırşehir Belediye Başkanı olarak Sayın...

Haberi Oku