Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Milletvekili Arslan ve Rektör Karakaya Pilot Üniversite Sürecini Değerlendirdi
 Üniversitemizin ve şehrimizin gelişmesi adına sürekli siyasetçi ve bürokratlar ile iletişim halinde olan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu kapsamda görüşmelerine hızla devam ediyor. Yapmış olduğu projelerle şehrimize, destekleriyle de üniversitemize çok önemli katkılar sağlayan Milletvekilimiz Mikail Arslan, Rektör Karakaya’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında bir araya gelen Milletvekili Mikail Arslan ve Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, pilot üniversite sürecini ve bu sürecin şehrimize ve bölgemize yapacağı katkıyı değerlendirdi. Ahi Evran Üniversitesinin pilot üniversite seçilmesi ile birlikte bölgesinde öne çıkan bir üniversite olduğunu dile getiren Rektör Karakaya, Milletvekilimiz Mikail Arslan ile  üniversitemiz ve şehrimizin gelişmesi için karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu. Ahi Evran Üniversitesinin şehrine ve bölgesine katma değer sağlayan bir üniversite olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Mikail Arslan, başarılı çalışmalarından dolayı Rektör Karakaya’yı tebrik etti.

Milletvekili Mikail Arslan’ın ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, desteklerinden dolayı  Milletvekili Mikail Arslan’a teşekkür etti. 
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku