Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Milletvekilimiz Reis gibi öğrenci sırasına geçti
 Milletvekilimiz okul sırasına geçti. Öğrenci oldu. Çocukların sohbetine katıldı. Kısacası o bugün çocukla çocuk oldu. Mikail Arslan’ın Çocuklarla yaşadığı Mutluluğu ise görülmeye değerdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi oda okul sırasına geçti. Budur işte ziyaret böyle yapılır. Öğrencinin dili ile konuşmak. Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ve İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu  Kırşehir Bil Okullarını ziyaret etti. Arslan’ı Bil Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik ve Fatih Yıldırım ağırladı. Arslan ve Dulkadiroğlu Kırşehir İlimizde yeni binasıyla, eğitim-öğretim, sosyal ve kültürel açıdan öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olan Bil Okullarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mikail Arslan yaptığı açıklamada: Bil Okullarının son derece güzel bir proje ile hızlı bir çalışma ile inşaat çalışmalarının bitirilerek eğitim yılına yetiştirilmesini tebrik ettik. Başarılarının kamu kuruluşlarına da örnek olmasını temenni ettik. 
Resmi okul açılış programı için bakan davet edilmesi konusu vb. konuları görüşerek okulu gezerek, anı defterini imzaladık, ögrencilerimizle görüşme ve sohbet etme imkânı bulduk dedi
Mikail Arslan çocukların her türlü aktivitelerini yakından takip etti.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku