Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mucur adaylarına sahip çıkıyor
 İYİ Parti  Seçim Koordinasyon  Merkezinin yaptığı programları yoğun bir şekilde tüm teşkilat üyeleri ile birlikte icra eden Kırşehir 2. Sıra Milletvekili adayı Asaf  Kayaoğlu, il, ilçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerini coşkulu bir şekilde devam ettiriyor.
Kayaoğlu seçim çalışmalarını Mucur’da devam ettirdi. Mucurlu vatandaşların ilgisinden dolayı memnuniyetini dile getiren Kayaoğlu,İyi Parti olarak her zaman halkın yanında olacaklarını belirtetek''seçilelim yada seçilmeyelim hiç önemli değil her zaman halkımızla bu ilişkilerimiz devam edecektir.Bugün akşama kadar İlçelerimizde yaşayan halkımızı esnaflarımızı ziyaret ettim.Şahsıma göstermiş oldukları ilgi memnuniyet vericiydi.Bundan sonra her zaman halkımızla irtibatımızı sık sık gerçekleştireceğiz.Çünkü onların görüşleri bizim için çok önemlidir'' diye konuştu.
Gelecek günlerde de çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirten İYİ Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Asaf Kayaoğlu, çalışma isteklerinden ödün vermeyeceklerini ve dinledikleri her sıkıntıya bir çözüm bulmaya çalışacakları sözünü verdi.
Mucurlu vatandaşlarda desteklerinin tam olduğunu, bugün nasıl sevgi ve coşku ile karşıladıysak 24 Haziran’da da gereğini yapacağız dediler. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku