Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mucur Efsane Başkan Atılgan Yılmaz gümbür gümbür geliyor
 Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz’a ilgi her geçen gün artıyor. Efsane Başkan Atılgan Yılmaz,  Genel merkezimiz bizleri bu göreve laik gördü ve bizlerde çalışmalarımıza başladık. Bu seçimde Allah nasip ederse Mucur'u Ak belediyelerin içine katmak istiyoruz. Bizler kadere iman etmiş insanlarız. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak için adayız. 

 MUCUR HÜKÜMET YATIRIMLARININ HEPSİNİ ALACAK

İlçemiz hükümet yatırımlarından yoksun kaldı. Biz kimseye şöyleydi böyleydi diye bir şey demiyoruz. Memleket bizim memle-ketimiz biz çalışmak için geliyoruz. Ortada birçok dedikodu dönüyor ama bizler dedikodu ile beslenen ve iş yapan kişiler değiliz. Herkes istediğini konuşma özgürlüğüne sahip tabiki. Ama benim ağzımdan çıkmayan hiçbir sözü de kabullen-mem mümkün değil. Herkes bizim anamız, bacımız, kardeşimiz, abimiz, evladımız memleketlimiz kimse Atılgan Yılmaz'dan zarar görmeyecek. Bunu bizzat ben kendim diyorum. 

SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA TÜM MUCUR HALKINI DAVET ETTİ. PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

 Atılgan Yılmaz 9 Mart 2019 Cumartesi günü saat 14.00’de Yenice Mahallesi Hayat Sokak Pazaryeri girişinde açacağı seçim bürosunda projelerini de açıklayacağını duyurdu. Tüm ilçe Halkını bu kutlu yürüyüşe davet etti.. Allah nasip eder Belediye Başkanı olarak seçilirsem hükümetin yatırımlarını ilçemize getireceğim. Dedi 

Anahtar Kelimeler
Atılgan YılmazMucur
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Mehmet Kasapoğlu, Kırşehir Belediyesi'ne ait...
Bakan Kasapoğlu, Yaşar Başkanımızı Türkiye’de ilk birkaç başkandan birisi arasına koyabiliriz

Haberi Oku