Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Müfit Göçen’den televizyonumuz ve gazetemiz ‘Kırşehir Posta’ya ziyaret
 İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve beraberindekiler televizyonumuz ve gazetemiz ‘Kırşehir Posta’yı ziyaret etti. İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya ve Haber Müdürü Mahmut Şefik Koç ile bir süre sohbet etti.

İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen ve beraberindekiler yaptıkları ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya ve Haber Müdürü Mahmut Şefik Koç ile sohbetlerin ardından gündemi değerlendirdiler. İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen kongre sürecine ilişkin televizyonumuza yaptığı açıklamada;

“Çalışmalarımız ile ülkemizde yaşanan bütün sıkıntı ve sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. İnsanlarımızın her türlü feraha ermesini istiyoruz. İyi bir Türkiye istiyoruz. Kimseyle sorunu olmayan dış ülkeler ile dost olduğumuz bir süreç yaşamak istiyoruz. İçimizde birbirine düşman olan insanlarımız var. İnsanın insan olduğu, vatandaşın vatandaş olarak kabul edildiği bir ülke istiyoruz. Geleceğimizi güvence altına almak istiyoruz. Sokaklarda birbirlerine saldıran değil, birbirlerine gülümseyen ve tebessüm eden insanlarımız olsun istiyoruz. Bu nedenle ülkemizde köklü değişimlerin olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunların olabilmesi için partimizin iktidar olması lazım. İnanıyoruz ki bu süreci halkımız ve insanlarımız bizlere imkan sunacaktır. Bizde işimizi yapmaya devam edeceğiz.

Ayrıca Kırşehir’deki çalışmalarımızda da üye kayıtlarına başladık. Ciddi bir şekilde üye kayıtlarımız devam ediyor. Şuanda da vatandaşlarımızın taleplerini almaya devam ediyoruz. Belirtmek isterim ki ayrıca ilçe kongrelerimiz devam ediyor. Merkez ilçe kongremizi ayın 11’nde saat 10.00’da kültür merkezimizde yapacağız. Ani bir süreç yaşadık. Hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde tamamladık. Yoğun bir ilgi yaşıyoruz. Birçok partiden deneyimli olan üyelerimiz ve içtenlikle katılmak isteyen insanlarımız var. Hepimiz memleketimizin ve ülkemizin geleceğini istiyoruz.” Dedi.

Anahtar Kelimeler
İyi PartiMüfit Göçen
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal...
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle...

Haberi Oku