Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mustafa Başkan yeni yılda birliktelik vurgusu yaptı
 İl Başkanı Mustafa Kendirli mesajında şunları belirtti. Ülkemiz ve ilimiz için önemli gelişmelerin yaşandığı 2015 yılını geride bırakıp, yepyeni umutlarla girdiğimiz 2016 yılını siz değerli Kırşehirlilerle birlikte karşılamanın sevincini yaşıyorum.

 

Geçmişte olduğu gibi, bugün de farklı kültür ve değer anlayışlarımızla birlikte yaşamayı zenginlik olarak gören inanç ve hoşgörüye sahip, saygın bir milletiz. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak hep birlikte, çağdaş, demokratik ve her alanda kalkınmış, güçlü ve müreffeh bir Türkiye için geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

 

Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da, insan odaklı yürütülen her çalışmanın içerisinde yer alarak, sahip olduğumuz değerlere artı değerler üretme, zenginliğimizi toplumun her kesimiyle paylaşma ve halkımızın huzur içerisinde ve daha müreffeh bir ortamda yaşaması için el birliği ile çalışmanın gayreti içerisinde olduk.

 

Millet olarak 2015 yılında çok önemli çalışmaları gerçekleştirirken üzüldüğümüz olaylar da yaşadık. Ülkemizi bölmek isteyen hainlere karşı yürütülen mücadelede şehitler verdik. Şehitlerimize bir kere daha Allah'tan rahmet, gazilerimize de en derin şükranlarımızı iletiyoruz.

İlimizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda daha da kalkınması için 2015 yılında olduğu gibi yeni yılda da Kırşehir'in tüm aktörleri ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Yeni yılda da milletçe birbirimize daha çok kenetlenerek, yepyeni umutlarla ülkemizi ve ilimizi daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inanıyorum. 


           Bu duygularla; 
         Saygıdeğer Kırşehirli hemşerilerimizin yeni yılını içtenlikle kutluyor, 2016 yılının milletimize ve tüm insanlık âlemine barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bu nasıl siyaset anlamadık
Kırşehir’e seçimlere az bir zaman kala son bir değerlendirme yapmakta yarar gördük, özellikle iktidar...

Haberi Oku