Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mutluluğu huzurevinde buldular
 Kırşehir Huzurevinde tanışan Sefer Gürler (69) ve Saniye Özaydın (64), muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. 

Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, kaldıkları Huzurevinde tanışarak evlenen Sefer Gürler ve Saniye Özaydın’ın düğün törenine katıldılar.

Kırşehir Huzurevinde gerçekleşen düğün merasimine İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın,  Mustafa Kendirli, Yaşar Bahçeci, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve eşi Münire Baykara, Huzurevi yöneticileri ve evlenen çiftin çok sayıda eşi, dostu ve akrabası katıldı.

Düğün töreninde bir konuşma yapan İbrahim Akın, Huzurevinde tanışarak evlenen Sefer Gürler ve Saniye Özaydın’ın düğünlerinin, aile bütünlüğüne teşvik edici yönden anlamlı olduğunu söyledi.

Evlenerek yuva kuran çifti örnek davranışlarından dolayı tebrik ettiğini belirten Vali  İbrahim Akın, “Huzurevinde kalan büyüklerimizin her zaman yanındayız. Bugün de değerli büyüklerimizin düğünlerine katılmamız, bu mutlu günlerinde yanlarında olmamız Huzurevi sakinlerinin her zaman yanında olduğumuzun bir ifadesidir. Hayatta ne zaman, nerede, kimle karşılaşacağımızı bilemeyiz. Hayat, değerli büyüklerimiz Sefer Gürler ve Saniye teyzemizi Huzurevinde tanıştırdı. Ömürlerinin ikinci baharında, kendilerine düğünleri hayırlı olsun diyor, umut ettikleri gibi yaşamı bundan sonra mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdürmelerini temenni ediyorum.” dedi.


Anahtar Kelimeler
Huzurevinde Evlendiler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku