Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Muzaffer Aslan tüm Kırşehirlileri kongreye davet etti
 Başbakan Binali Yıldırım Kırşehir AK Parti İl Kongresi için 6 Ocak 2018’de Kırşehir’e gelecek. Aşıkpaşa Spor Salonunda gerçekleşecek kongre öncesi televizyonumuza konuşan  AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ;”Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi AK Parti Teşkilatları kongre sürecini yaşıyoruz. Kırşehir AK Parti Teşkilatları olar ak’ta bizler 6 ilçemizde ve merkezimizde olmak üzere kongremizi tamamladık. Allah izin verirse, 6 Ocak’ta saat 16.00’da başbakanımızın katılımıyla il kongremizi de gerçekleştirmiş olacağız. Şimdiye kadar ilçe kongrelerimizde birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhu içerisinde gerçekleşti. İl kongremizde başbakanımızın katılımıyla inşallah coşkulu ve heyecanlı bir şekilde şölen havasında geçirmeyi düşünüyoruz.

Bunun için tabiki tüm teşkilatlarımız orada olacaklar. Ama biz orada il kongremizde başbakanımızı karşılamak üzere ve başbakanımızın hitabını dinlemek üzere tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. İnşallah kongremizi tamamladıktan sonra da yeni oluşturduğumuz yönetim ile birlikte şimdiye kadar 2001 yılından bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımıza ve Kırşehir’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Şuanda yönetimimiz yavaş yavaş şekillendi. Bir kısmı yeni arkadaşlarımız, bir kısmı da bölgeden yönetimlerimizde görev almış arkadaşlarımızdır. Yeni yönetimimizde inşallah kongreden sonra çalışmalarımıza başlayacağız. Bizler AK Parti İl Teşkilatı olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Bizim görevimiz Kırşehir’imize hizmettir. Bu bizim boynumuzun borcudur. İnşallah yönetimimizle birlikte alana sahaya ineceğiz. Bu kadar sene halkımızın arasında olduk, bundan sonrada halkımızın arasında olmaya devam edeceğiz. Şimdiye kadar yapılan tüm çalışmalar şu temel esasa dayanıyordu;“ istişare birlik ve beraberlik”. İktidara geldiğimiz günden bugüne kadar tüm Teşkilatlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyelerimiz hep birlikte çalıştık. İnşallah bundan sonrada Kırşehir’imize hizmet noktasında tüm teşkilatlarımızla el ele verip Kırşehir’imiz için şimdiye kadar yapmış olduğumuz tüm yatırımlara ve hizmetlere devam edeceğiz. Biliyorsunuz Türkiye 2016 yılında ve 2017 yılında bindir badireler atlattı. Bunların en büyüğü 15 Temmuz olaylarıydı. 15 Temmuz olaylarında biliyorsunuz terör örgütü ciddi bir darbe vurmaya çalıştı. Asker görüntüsü altındaki hainler uçaklarla meclisimizi cumhurbaşkanlığımızı bombaladılar. Yüzlerce şehit verdik. Tabi bunun daha önceleri de var. 17–25 Aralık olayları gibi ciddi badireler atlattık.

Ama Allaha şükürler olsun şuan gelmiş olduğumuz konum itibari ile artık Türk silahlı kuvvetlerimiz bu hainlerden temizlendikten sonra toparlandı. 15 Temmuz olaylarından 2 ay sonra el-bab’a çıkartma yaptı. Şuanda emniyetimiz daha güçlüdür. Bunların yanı sıra ekonomimiz de güçlendi. Ekonomimize baktığımızda dünyada en hızlı büyüyen ülkelerden bitanesiyiz. Cumhurbaşkanımız başbakanımız başta olmak üzere herkes görevinin başındadır.  Çalışıp hizmet ederek Türkiye’mizi daha güzel hale getirmeye devam ediyoruz. Bizler geleceğimizden umutluyuz. Tekrar etmek gerekirse 6 Ocak’ta il kongremize katılacak olan başbakanımızın hitabını dinleme tüm Kırşehir halkını davet ediyorum.”ifadelerini kullandı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku