Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Necati Çolak Kaman her yatırımı alacak
 Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya ve ekibimiz Yerel Seçimler sonrasında Kaman’da Belediye Başkanı olarak seçilen Necati Çolak’ı makamında ziyaret ettiler.
Konuya ilişkin olarak İlçe Belediye Başkanı Necati Çolak açıklama yaptı. Başkan Çolak yaptığı açıklamada;“Öncelikle bana bu fırsatı verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz demek istiyorum. Tabiî ki Kaman’ımız Kırşehir’in en büyük ilçesidir. Sorunlarımız ve sıkıntılarımız var. Biz bu sorunları çözeceğiz. “
Şehrin en büyük ilçesine belediye başkanı olarak seçilmesinin verdiği gururu yaşadığını dile getirerek konuşmasına başlayan Çolak, ilçedeki bütün sorunları çözeceğinin garantisini verdi.
“ İnşallah ekibimize de güveniyoruz. Bu tarz sıkıntılarla karşılaşacağımızı tahmin ediyorduk. Bunun içinde gerçekli çalışmalarımızı ve projelerimizi hazırlıyoruz. Hızlı bir şekilde de sıkıntılarımızı çözüme kavuşturacağız.”
“Kamanın alt yapısını ve üst yapısını değiştirmeyi planlıyoruz!”
“Öncelikle biz Kamanın alt yapısını değiştirmeyi planlıyoruz. Onun için de girişimlere başladık. İnşallah alt yapıyı hallettikten sonra üst yapıya değineceğiz. Orayla biraz ilgileneceğiz. Biz biraz daha halkımızla ilgilenmek istiyoruz. Seçim sürecinde de gittiğimiz her yerde her toplumda belediye halkın evidir dedik. Her zaman kapımız halkımıza açıktır.”
“Belediye halkın evi olduğu için her zaman kapımız halkımıza açıktır!”
“Belediyemizde olan her şeyi halkımızın bilmesi gerekiyor. Halkımız olmazsa biz olamayız. Biz onlar sayesinde bugün burada oturuyoruz. Bizde onlara gönül belediyeciliğini ve hizmet belediyeciliğini inşallah bu 5 yıllık süreçte göstereceğiz. Bu nedenle bizleri destekleyen ve desteklemeyen bütün halkımıza çok teşekkür ediyoruz. İradelerine ve Kaman’a sahip çıktıkları için Kamanlılara teşekkür ediyorum. Az önce de dediğimiz gibi burası halkımızın evidir. Sorunlarında ve sıkıntılarında bize gelmelerini istiyoruz. Sorunlarıyla tek tek ilgileneceğiz. Problemlerini giderip dertlerine derman olacağız. Halkımıza hep birlikte güzel bir kaman hazırlayacağız. Kamanı hep birlikte yöneteceğiz.” Diyerek sözlerine son verdi.

Anahtar Kelimeler
Necati ÇolakKmana
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku