Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
 Kırşehir Belediyesi  2018 Nisan ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin Başkanlığında Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi meclis salonunda 16 gündem maddesi ile gerçekleştirildi.

Meclisin birinci gündem maddesi açılış ve yoklama ile başladı. İkinci gündem maddesinde Mart ayı  Meclis Kararlarının okunması. Üçüncü gündem maddesi Encümen üye seçimi yapıldı. Dördüncü günden maddesi İmar Komisyonuna üye seçimi yapıldı. Beşinci Gündem Maddesi Çeşitli işler Komisyonuna üye seçimi yapıldı. Altıncı Gündem Maddesi palan ve Bütçe Komisyonu üye seçimi yapıldı. Yedinci Gündem Maddesi Denetim Komisyonu Raporunun Meclisin bilgisine sunularak oy birliği ile kabul edildi. Sekizinci Gündem Maddesi 2017 yılı faaliyet raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Dokuzuncu Gündem Maddesi İmar komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Onuncu Gündem Maddesi İmar komisyonuna havale edilecek talepler görüşülerek oy birliği ile komisyona havale edildi. On birinci Gündem Maddesi Sinop İli Durağan Belediyesiyle Kardeş şehir olunması konusu görüşülerek oy birliği kabul edildi. On İkinci gündem maddesi Belediye denetimli özel toplu taşıma aracı işletilmesi işi için yetki verilemsi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. On üçüncü gündem maddesi Gölhisar Mahallesi Muhtarlığına Muhtarlık binası yapımı için arsa tahsisinin görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. On dördüncü gündem maddesi Kayabaşı Mahallesinde bulunan 1585 ada 3 parseldeki beleye hissesinin tahsisi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. On beşinci gündem maddesi Maliye Hazinesi ile sulh ve kabul ile davanın sonuçlanmasının görüşülerek oy birliğ ile kabul edildi.

Dilek ve temennilerin ardından Başkan Vekili Belediye Başkan Yardımcısı Veli şahin tarafından meclis toplatışı sona erdi.


Anahtar Kelimeler
Meclis Toplantısı
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku