Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı
 Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi, Müteşebbis Heyet Toplantısı Vali  İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan İbrahim Akın, Organize Sanayi Bölgesinin içerisinde barındırdığı işletmelerle ilimiz ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağladığını söyledi.

OSB’ye yapılan yatırımları önemsediklerini ve takip ettiklerini belirten  İbrahim Akın, “Devletimizin sağladığı bütün imkânları en iyi şekilde değerlendirerek Kırşehir Organize Sanayi Bölgemizi daha iyi hale getirme gayretindeyiz. Kırşehir, güçlü bir sanayi ile daha kalkınabilir bir hale gelir. Kırşehir OSB de ihracat ile hem ülke hem de ilimiz ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Bu sebepten, iş adamlarımızla sürekli bir araya gelerek görüşlerini dinliyor, fikir alış-verişi yapıyoruz. Bu toplantıda, hem OSB hakkında hem de önümüzdeki süreçte bu bölgede yapacağımız çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunacağız.” dedi.

Toplantı, Vali Akın’ın Kırşehir OSB’de yürütülen faaliyetler hakkında yöneticilerden bilgiler alması ile sona erdi.

İbrahim Akın, toplantının ardından, ÇNT Makina Markası ile gıda makinaları imalatı yapan Parola Mühendislik’i ziyaret etti.

Ziyaretinde fabrikada incelemelerde bulunarak makina imalatı aşamalarını yerinde gören Vali İbrahim Akın, işletme sahibi Tekin Tuygun ve işletme CEO’su Cemil Tuygun’dan üretim hakkında bilgiler aldı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku