Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Pulcu, Ziraat Odasını en iyi şekilde yöneteceğiz
 Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler sonucunda Kırşehir ziraat odası başkanı Sinan Pulcu olmuştu. Başkan Pulcu seçilmesinin hemen ardından basına açıklaması yapmıştı. Yaptığı açıklamada;” 1958 Kırşehir Merkez Ekizağıl köyünde dünyaya geldim. 4 yıllık fakülte mezunuyum. 25 yıl görev yaptıktan sonra emekli oldum. Bu arada öğretmenlik yaptığım sıralar 5 yıla aşkın da Şube Müdürlüğünde görev aldım. 2009 da emekli oldum. Arkadaşlar nihayetinde tarımın içerisinde oldum. Ailemin tek çocuğu olmam sebebiyle bu tarz işler hep ben yürüttüm.” 
”25. genel kurul toplantısı yapıldı. 69 delege ile seçime katıldık. 9 Şubat 2019 Tarihi itibari ile seçimi kazandım. Siz de zaten takipte ediyorsunuzdur. Sinan Pulcu ekibi olarak yönetime geçtik. Tabii Bundan büyük mutluluk duyduk. Çiftçimiz bu görevi bize verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bize vermiş oldukları güveni en iyi şekilde kullanmaya çalışacağız. Bizden önceki görevde bulunan Ziraat Odası başkanı ve ekibini buraya kadarki süreçte yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapacaklarımıza da bakacağız inşallah. Allah utandırmasın diyorum. En iyi şekilde elimizden geleni yapacağız. Çiftçilerimiz için hayırlısı olan neyse onu yerine getireceğiz. “

“Kırşehir Ziraat Odası olarak en iyi şekilde ilimizi temsil etmeye çalışacağız.”

“Bugünden itibaren Ben ve arkadaşlarım tüm gücüyle imkanlar dahilinde ve de kanunlar çerçevesinde yolumuza bakacağız. Kırşehir Ziraat Odası olarak en iyi şekilde ilimizi temsil etmeye çalışacağız. Tabii siz de biliyorsunuz ki seçimler kolay geçmiyor. Biraz sancılı oluyor aslında. Seçimi 4 oy farkla almıştık. Fakat itiraz edildi oylarımıza, neticede bir oy fark ile tekrardan bizim ekibimiz kabul edildi. Henüz mazbatamızı almadık ama herhalde bugün yarın gönderirler diye düşünüyorum. Değerli arkadaşlar tabii ki de bir takım değişiklikler olacak. İçerisinde birlik olan bir yönetimimiz var şu an. Geçmiş dönemde de biz görüyoruz. Tabii ki de arkadaşlar bu döneme kadar ben olacağım Sen olacağın kavgası vardı. Biz de o kavga maalesef olmayacak ve olmadı da. İnşallah arkadaşlarım 7 kişilik bir ekip. Yönetim kurulumuz oybirliği ile beni seçtiler. Ayrıca kendilerine de teşekkür ediyorum. Yani temelimiz de bir çekişme olmayacak. Bizdeki Mesela ben olacağım Senin olacaksın değil, hizmeti Ben yapacağım sen yapacaksın çekişmeleri olacak. Eski anlayışı tamamen değiştireceğiz. Bölgemizi ve çiftçimizi  çok iyi tanıyoruz. Onların sorunlarını da biliyoruz. Hatta şimdiden başladık. Neyi nasıl yapacağız diye. Neler yapabiliriz diyerek de istişarelerimiz devam ediyor. Kırşehirimize memleketimize hayırlı olsun” sözlerine yer verdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku