Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Rektör Prof Dr Sebati Kudret Saylam devri kapandı.
 Ahi Evran Üniversitesi rektörü Prof Dr Sebati Kudret Saylam devri kapandı. Hatırlayacağınız gibi Kırşehir Posta Gazetesi olarak Rektör Saylam’ın Ahi Evran Üniversitesine Rektör alarak atanacağını siz Kırşehir halkına yaklaşık 1 ay önceden duyurmuştuk.

 

Şimdi ise Rektör Sebati Kudret Saylam’ın bir daha rektör olarak atanamayacağını siz halkımız ile seçimlere yaklaşık 3 ay gibi bir süre kala yine paylaşıyoruz.

 

Evet, Sebati Kudret Saylam’ın Rektör olarak sadece 3 ayı kaldı. Her ne kadar Öğretim üyesi alarak, işini garanti altına almaya çalışsa da artık geçti.

 

Baktığımız zaman bugüne kadar yanlış bir çalışma sergileyen Saylam, Kırşehir için kayıplarla dolu bir rektörlük hayatı oldu.

 

Daha tıp fakültesini bile açamadı. Gerekçe olarak öğretim üyesi sayısına ulaşmamamız gerek dedi. Ama öğretim üyesi almak bu kadar zor muydu? Ama Saylam’a göre zordu yoksa kim seçimlerde onu göğüsleyecek.

 

Saylam hiçbir şekilde yüreğini ortaya koyarak çalışma sergilemedi. Sadece ben buradayım bu bana yeter deyip susmakla yetindi. Elini taşın altına koyamadı. Hakkımda dava açılmasın diye sadece görev başındayım ya bu bana yeter dedi. Bir sürü insanı mağdur etti. Çoğu hak edişleri yapmadı. Taşeronların paraları hep kaldı. Saylam sadece sustu.

 

Evet sayın hocam bugüne kadar sustuk Kırşehir zarar görmesin dedik. Amacımız Kırşehir’e hizmetti. Siz üç ay sonra yoksunuz Ama Rektörlük ve Üniversite Kırşehir’de kalmaya devam edecek.

 

Şimdi edindiğimiz bilgiler çerçevesinde bu açıklamayı sizlere yapıyoruz. Rektör Saylam devri sona erdi.

 

Ayrıntılar Gazetemizde..

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
şevket 5 yıl önce

evet bencede doğru aday ahmet gökbel ...

Misafir Avatar
Akademisyen 5 yıl önce

ikinci bir saylam skandali yasamamamiz getek. Ahmet Gökbel en iyisi olur onunlayiz

Misafir Avatar
saglam mi 5 yıl önce

Gercekten bosa gecen bir 4 sene yazik oldu şehrime aslinda ercanin devri kapanacak umarim caliskan personelle ugrasmayan biri gelir..sizi de haberinizden dolayi tebrik ederim

Misafir Avatar
garip 5 yıl önce

saylam dönemi sona ermiştir hayırlı olsun şimdi ki soru kim olacak sorusudur.şu an olabilecekler içinde en uygunu prof.dr.ahmet gökbel dir.

Düğün Kana Bulandı
Kırşehir’de katıldığı sünnet töreninde kaza kurşunu ile hayatını kaybeden 21 yaşındaki Gamze Boynuince,...

Haberi Oku