Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Saadet Partisi adayını açıklıyor
 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kırşehir’e gelerek partilileri ile buluştu. Bunun ardından Kırşehir televizyonunda “ÇAREYİ GÖREMEDİK” başlıklı haberimizde şunlara değinmiştik;
“Özel bir otelde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da katılımıyla çare var konferansı düzenlendi. Toplantının amaçlarından biriside Kırşehir’de merakla beklenen saadet partisinin adayı kim olacak sorusunun yanıtının gün yüzüne çıkmasıydı. Yerel seçimlerde saadet partisini temsil edecek o aday açıklanmadı ama cumhuriyet halk partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’nun konferansa katılması ve sıcak tavırlar sergilemesi dikkatlerden kaçmadı. Buda genel seçimlerde yapılan ittifak anlaşmasının yerel seçimlerde de devam edecek mi? sorularını akıllara getiriyor.
Oysaki Saadet Partisi Genel Başkanı yaklaşık olarak 1 ay önce yapmış olduğu açıklamasında ‘’"biz mahalli idare seçimlerinde ittifak yapmıyoruz, yapmadık, yapmayacağız. Bunu çok net ve açık olarak söylüyorum. Her yerde seçime gireceğiz" demişti.
Şimdi ise yapılan toplantıda partililer aday açıklanmasını beklerken Selehattin Ekicioğlu ve İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen’in aynı masada yer alması saadet partisinin belediye başkan adayının açıklanmaması “Biz mahalli idare yerel seçimlerinde ittifak yapmıyoruz, yapmadık, yapmayacağız!” diyen Karamollaoğlu’nun sözlerine gölge düşürüyor.
Saadet partisinden edinilen bilgiye göre ileri bir tarihte belediye başkan adayının açıklanacağı belirtilirken Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen bu konferansta neden açıklanmadığı partililerce merak konusu oldu.”
Bunun üzerine Saadet Partisinden beklenen açıklama geldi. Açıklamaya göre İYİ Parti ve CHP ile herhangi bir ittifakın söz konusu olmadığını Kırşehir de ve tüm illerde saadet partisi adayını açıklayacağını duyurdu. Bu kapsamda Kırşehir'de Saadet Partsi adayını Çarşamba günü( yarın) saat 16.00 da açıklayacağını ifaede etti
Anahtar Kelimeler
Saadet Partisi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku