Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Sayın Ekicioğlu bu size hiç yakışmadı
 Yerel seçimlerin ardından demeye devam ediyoruz. CHP, HDP ve İYİ Partinin Ortak Belediye Başkan adayı Sayın Selahattin Ekicioğlu Belediye Başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz üçüncü icrasını bugün gerçekleştirdi.

  Bu akşam Kırşehir’in adını resmen ayaklar altına aldı. Sayın Ekicioğlu Siz yeni Belediye Başkanı oldunuz. Bu denli Kırşehir’in adını şov malzemesi yapıp ulusal basında duyurmanız ne kadar doğru bir hareket. Biz isterdik ki Kırşehir hizmetleri ile anılan Bir şehir olsun. Ama sizin buna gücünüz yetmedi de mi  bu denli Kırşehir’in adını karalama kampanyası haline getirip şov yaptınız. Unutmayınız  Biz Ahiler diyarı Şirin Kırşehir’iz. Bu yaptığınız hareket Kırşehir’e hiç yakışmadı. Ben bunu size gerçekten yakıştıramadım.

 Tüyü bitmememiş yetimin hakkını yedirtmem diyorsunuz bendece de yedirtmeyin. Bizde bu görüşü savunanlardanız Fakat Takdir edersiniz ki Belediyelerin Bazı özel kalemleri vardır. Temsil ağırlama giderleri adı altındadır ve bunun yetkisi sadece Belediye Başkanlarının tasarrufundadır. Bu giderlere hiçbir zaman zimmet çıkmaz. Allah Aşkına size bu akılı veren ekibiniz bu yönergeyi açsın bi göz atsın.

  Önümüzdeki günlerde resmi törenler yapacaksınız misafirleriniz gelecek siz o tüyü bitmemiş yetimin hakkını nasıl ödeyeceksiniz. Onlara nasıl yedireceksiniz. Bugün biz, yarın size. Yoksa hepsini cebinizden mi karşılayacaksınız takip edeceğiz şayet cebinizden karşılamazsanız çıkıp ulusal kanalda biz bunun hesabını size sorarız. Ama merak etmeyin biz sizin kadar şov yapıp Kırşehir’in adını karalayamayız. Karalatmayız. Ayrıca size kefilim kefilde olurum

 Sayın Selahattin Ekicioğlu ikide birde biz projelerimizi Avrupa Birliğinden karşılayacağız diyorsunuz . 70 projeden bahsediyorsunuz. Peki, diyelim ki hepsni Avrupa Birliğine karşılattınız, Avrupa Birliği projelerinizi onayladı. Sanırım onu da bilmiyor sunuz  Birlik size bu ödeneği verirken hemen hemen yarısına yakınını sizden isteyecek siz bu ödeneği nereden sağlayacaksınız. Yada proje uygun bulunmadı ödenek alamadınız diğer alternatifiniz nedir. Yada durun ben söyleyim borç vardı yapamadık mı diyeceksiniz. Allah aşkına kimi kandırıyorsunuz. Tüm adaylar, aday adayları 40 vurgusu yaparken siz hangi akla hizmet 70 proje dediniz. Neyse Göreceğiz Avrupa Birliğinizi daha önümüzde çok zaman var.

 Diğer yandan farklı CHP Belediyelerinden medet umup ekip getiriyorsunuz İnceleme yaptırıp raporlar tutturuyorsunuz. Sizin kendi ekibiniz yok mu da başka belediyelere ihtiyaç duyuyorsunuz. Sayın Ekicioğlu taşıma suyu ile değirmen dönmez.

Yada biz seçime girelim ne olursa olsun Kazanırsak o zaman bakarız mı dediniz. Ekibi olmayan bir belediye Başkanı, şimdi oturmuş temsil ağırlama giderlerini bile bilmeyerek Ulusal Basında Kırşehir’i karalıyor. Yazık tek kelime ile yazık. Vatandaş sizden icraat beklerken siz şov peşinde koşuyorsunuz. Yaşar Başkanı ve Ak Parti’yi nasıl karalarım diyerek kendinizi yerden yere vuruyorsunuz. Ama karaladığınız onlar değil Şirin Kırşehir’in adı Bunu unuttunuz.

 Belediye Binasına Astırdığınız borcun faizi 120 ay sonra ödenecek siz o zaman Belediye Başkanı olabilecek misiniz? Ama siz bunun adına şeffaf Belediyecilik diyorsunuz. Peki Şeffaf Belediyecilik yapıyorsunuz da İş Kur’dan Belediyeye getireceğiniz yakın akrabanız ne olacak. Buna ne diyeceksiniz. Siz yapınca şeffaf oluyor Ak Parti yapınca, basıyorsunuz yaygarayı. Kendi akrabanızı işe alıyorsunuz. Bunun adı da Şeffaf Belediyecilik Değil mi sayın Başkan. Oysa ki tüm Partilileriniz  sizden istihdam beklerden, siz istihdamı kendi akrabanıza yapıyorsunuz. Nediyelim 

 Belediye işi Gönül işi Belediye işi Ekip işi. Ne İş Kurdan alacağınız akrabanızla nede CHP’li Belediyelerden getirdiğiniz ekiple bu iş olmaz. Naçizhane önerim.

 

 

 

 

 

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Muhtar 2 ay önce

Başkan 15 günde 4 personel müdürü değiştirmişin doğrumu

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku