Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Son Şehidimizin Ailesine Şehadet Belgesi Verildi
 Vali İbrahim Akın, son şehidimiz olan Şehit P.Uzm.Çvş. Zekeriya Zencirli’nin Kaman’daki ailesini ziyaret ederek babası Hamza Zencirli’ye “Şehadet Belgesi” takdim etti.

Şehidimizin Kaman ilçesindeki baba ocağını ziyaret ederek ailesi ile görüşen Valimiz Sayın İbrahim Akın, şehidimizin babası ve kardeşlerine başsağlığı dileyerek “Şehadet Belgesi”ni verdi.

 

Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı dileyen İbrahim Akın, “P.Uzm.Çvş. Zekeriya Zencirli kardeşimiz, herkese nasip olmayacak kadar kutsal olan şehitlik mertebesine ulaşmıştır. Bu toprakları kanlarıyla bizlere vatan kılan şehitlerimize olan borçlarımızı ödeyemeyiz. Şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerine devletimiz gereken desteği vermektedir. Bizler de her fırsatta şehit yakınlarıyla bir araya gelerek acılarını paylaşıyoruz. Bu duygularla tekrar bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.” dedi.

 

Şehidimizin babası Hamza Zencirli de de devletimizin her zaman kendilerinin yanında olduğunu ifade ederek devletimiz ve milletimiz için hayır duasında bulundu.

Kaman ilçe protokolünün de yer aldığı ziyaret, yapılan duanın ardından Vali şehidimizin ailesine ‘Şehadet Belgesi’ni takdim etmesi ile sona erdi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku