Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Spor Yatırımları devam ediyor
 Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Emre Arslan, 2018'de Kaman ilçesine yeni yatırımların yapılacağını söyledi. 

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü  Emre Arslan, 2018'de  Kamanilçesine yeni yatırımların yapılacağını söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile  
Kaman Gençlik Merkezini ziyaret eden Arslan,  Kaman Şehir Stadyumu yanında bulunan alanın gençlik merkezi için tahsis edileceğini dile getirdi.

İlçe için birçok projenin planlandığını vurgulayan Arslan, "İlçedeki spor salonu çok eski ve salonda bakıma ihtiyaç var. Bunu Spor Toto veya Tesisler Daire Başkanlığından bir şekilde 2018 yatırım programına aldırmak için uğraşıyoruz. Ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün bulunduğu alana bir halı saha için yazımızı yazdık ve cevap bekliyoruz. 2018 yılı  
Kaman için yatırım yılı olacak." dedi.

Kaman'a bağlı  
Kurancılı ile  Akçakent'e bağlı  Özbağ kasabalarına 250 kişilik 3 golf sahası yapım işinin 2018 yılında bütçeye dahil edileceğini belirten Arslan, bütçe hazır olduğunda bu işlerin yapılacağını ifade etti.

Arslan, "Akpınar'a yaptığımız futbol sahası da bir ay gibi kısa bir süre sonra tamamlanarak gençlerimizin hizmetine açılacak. 10 gün içerisinde  
Mucur ve  Akçakent'e yapımını düşündüğümüz halı saha ve soyunma odasının yapımına başlanacak. 2018'in ortalarında da hizmete açılacak. Yine  Mucur'un futbol sahası için bakım, onarım ve tadilat yapılıyor." diye konuştu.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku