Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ümit Özdağ KTV’de Gündeme Özel Programının Konuğu Oldu
 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ’ı İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen’i ve İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altıparmak KTV ve Posta Gazetesini ziyaret etti. Özdağ, Gündem özel programımıza katıldı. Moderatörlüğünü Yönetim Kurulu Başkanımız Hava Karakaya’nın yapmış olduğu gündem özel programında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ sorularımızı yanıtladı. 

HAVA KARAKAYA; İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ bugün Kırşehir de bit takım incelemelerde bulundu ve bir takım eksiklikleri tespit etti. Onları da birazdan kendi düzeyimizde istişare edeceğiz. Efendim öncelikle tekrar kanalımıza hoş geldiniz diyorum. Kırşehir’le bir başlayalım diyorum 


HAVA KARAKAYA; KIRŞEHİRİ NASIL BULDUNUZ?
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;

“Ben Kırşehir’e bir çok kez gelip gittim ama genellikle geceleri ve konferanslar için gelip gitmiştim. Bu sefer etraflı bir şekilde gezme fırsatım oldu. Sayın il başkanımız dolaştırdı. Sağ olsun arkadaşlarımla birlikte. Biz genel merkezden büyük ekip olarak geldik ve şuanda iyi parti genel merkez heyetleri on yedi heyet halinde Türkiyeyi dolaşıyorlar. Aşağı yukarı 39 ili bitireceğiz kısa bir süre içerisinde.  Ondan sonra geriye kalan illeri biliyorsunuz. seçimlerden sonra biz yoğun bir seçim değerlendirmesi sürecine gittik. Hatalarımızı gözden geçirdik,  neleri doğru yaptık onları inceledik ve sayın genel ak başkanımız Türkiye de demokrasi tarihinden görülmedik bir hamle yaptı ve dedi ki ben “olağanüstü kurultaya götürüyorum” .Bu demokrasi ve parti işi ve demokrasi adına çok anlamlı bir girişimdi. Olağanüstü kurultay sonrasında da İYİ Parti kadroları illerde de yeniden yapılandı ve şimdi genel merkez heyetleri Türkiye’yi dolaşıyor. İl başkanlıklarımızla birlikte yeni dönem ve yerel seçimlere doğru büyük bir çalışma içerisindeyiz.”dedi.


HAVA KARAKAYA; İKTİDARIN GELİŞMESİNE İÇİN ÇALIŞMALARINIZA DEVAM EDİYORSUNUZ, BUNA YÖNELİK OLARAK NE GİBİ FAALİYETLERDE BULUNACAKSINIZ?


İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;”  İlk hedefimiz yerel seçimlere tek başımıza olması gerektiği gibi ve çok güçlü bir şekilde girdik. Esasen biz yerel seçimlerden bir başarı ile çıktık. İstediğimiz sonucu aldık mı? Hayır biz daha fazlasını istiyoruz. Türkiye'de parlamenter demokrasinin tekrar tesis edilebileceği gibi genel başkanımızın cumhurbaşkanı seçildiğinde sonuç arz edecektik. Ama öte yandan bir gerçek var ki; Türkiye'de demokratik rejim kurulduğundan bu yana iktidar baskısını en fazla hisseden Parti olarak biz kurulduk. 7 aylık bir süre içerisinde bütün Türkiye'de örgütlerin dik ve iktidarın baskısını, psikolojik operasyonlarını, şantajları ve tehditlerini göğüsleyerek erken seçime gittik. Erken seçimlerde bütün oyunlar seçimlere katılmamamız yönünde oldu. Onları da aştık ve sonra herhangi bir yayın organımız olmadan, bizi destekleyen bir televizyon olmadan üstelik basın ve yayın organlarından büyük bir ambargoyu göğüslemek zorunda kaldık. Hangi bir para kaynağından yoksun bir şekilde seçimlere girdik ve yüzde 10’luk bir dilim de 5 milyon oy aldık. Aslında bu büyük bir başarıdır. Ondan dolayı bütün İYİ Parti teşkilatlarına büyük bir özveriyle çalışan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Şimdi daha güçlüyüz. Her şeyden önce 7 ayda kurulan bir partiyiz.
Bir seçimde geçtik. Artık daha sağlam bir partiyiz. Aslında bu bütün partiler için geçerlidir. Seçim zamanını atlatmak gerekir. Eksikliklerimizi biliyoruz, neleri doğru yaptığımızı biliyoruz, neleri yanlış yaptığımızı biliyoruz. Derslerimize iyi çalıştık, mecliste güçlü bir kurulumuz var. Aynı zamanda önümüzdeki seçimlere giderken biz de diğer partiler gibi kaynaklardan yararlanacağız ve belirli bir ekonomik güç üzerinden ilerleyeceğiz. Ondan dolayı yerel seçimlere giderken İYİ Parti olarak iktidarın da değişmesinde ilk işareti olacağımızı görüyoruz ve değerlendiriyoruz. Bu seçim iktidarın 2002'den bu yana en zorlu seçimi olacak. 16 senedir yönettikleri Türkiye'nin ekonomisini bir felaketin içerisinde sürüklüyorlar. Bu sadece bir finans krizi değil, aynı zamanda bir reel sektör krizidir. Anadolu bütün sınır uçlarına kadar krizi hissetmeye başladı. Krizi aşmak için iktidarın bir konseptinin olmadığını görüyoruz. Ekonominin başında özel bir zat olan damat beyin olduğunu görüyoruz. Kendisi ekonomiden de anlamıyor. Gerek Londra'da bir buçuk trilyon dolar ile buluşma adlı toplantıda yapmış olduğu sunum, gerekse Türkiye'de yapmış olduğu sunum da ne kadar gerçeklerden ve ekonomiden kopuk olduğunu gösteriyor. Üstelik böyle bir ekonomik krizden çıkmak için önce tasarruf yapılması gerekiyor. İktidarın ve Erdoğan'ın lüks bir masraf içerisinde olduğunu ve süreci devam ettirdiğini görüyoruz. Bunun en somut örneği katardan alınan 7 salon 1 ameliyathaneden oluşan uçaktır. Bunu kabullenmek mümkün değildir. Yani dar gelirli halk, işçi krizin faturasını ödemeye devam ederken. Bu fatura ağırlaşmaya devam ederken, cumhurbaşkanı uçaklarına yeni uçak eklemektedir. Bir krizden çıkmak mümkün değildir. Biz güçlü bir ekonomik kadrosuyla Türkiye'nin önüne çözüm yolları ile çıkmaya devam edeceğiz. İktidara da önerimiz şudur; biri bu kendini beğenmiş ne bu ki biri bırakmadılar ve bizden bir şeyler öğrenmeliler.

HAVA KARAKAYA ;biz uçağı hediye diye BİLİYORUZ ! ,
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ; “Hayır bu bir defa ,uçağı satın alma süreci biliyorsunuz ki katar bir Avrupa şirketine satmak için aldı o şirkette satıldığına  dair duyuru yaptı onun için yani onu tartışmaya gerek bile yok .

HAVA KARAKAYA;  ABD İLE İLGİLİ YAŞADIĞINIZ GERİLİMİ BİLİYORSUNUZ BUNLARIN PİYASAYA ETKİLERİ EKONOMİK GÖSTERGELERİ HAKKINDA NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;

“Şimdi bir ekonomik savaştan bahsediliyor ,aslında eğer merkez bankanızın rezervlerin de sorun yoksa ,büyük cari açığınız yoksa veya Amerikan başkanı istediği kadar açıklama yapsın bu hiçbir şeyi değiştirmez biliyor musunuz?bir papaz değil elli papaz tutuklaya bilirsiniz. Sadece bacağından değil boynundan da asabilirsiniz. Ama ekonomide bir şey olamaz. Hiç kimse özelliklede AKP Amerikan başkanının yapmış olduğu açıklamaların arkasına sığınmaz. Evet Amerikan başkanı 16 yıldan beri kötü yönetilen ekonomide ortaya çıkan zaafları istismar ediyor şimdi. Ama bu zaaflara yol açan Amerikan başkanı değil bu zaaflara yok açan Erdoğan’ın ekonomik politikalarıdır. Türkiye’yi üretimden kopartmışlardır, Türkiye sanayisizleşmiştir ve Türkiye dış bor batağı içine gömülmüştür. Türkiye ye çalışmadan ve üretmeden kredi ile yaşama gibi bir politika dayatılmıştır. Yılarca ve yıllarca sadece inşaat sektörü üzerinden ekonomi yürütülmeye çalışılmıştır üretimden kopmanın sonucudur bu, hayvancılıktan kopmanın sonucudur. Bu, tarımdan kopmanın sonucudur. Bu, reel sektörden kopmanın sonucudur. Bu babalar gibi devlet mallarını satmanın sonucudur bu şimdi geldiğimiz noktada bir ekonomik kriz değil bir ekonomik çöküş yaşanıyor. Ondan sonra diyorlar ki hepimiz aynı gemideyiz doğru hepimiz aynı gemideyiz ancak bu geminin tekrar yüze bilmesi için kaptanın değişmesi gerekiyor. Bu kaptanla olmuyor çünkü kaptan hala gemi batarken sürat motorları almakla hevesi içerisinde. 

HAVA KARAKAYA; PEKİ  ASAM KURUCU BAŞKANI OLARAK ORTA DOĞUDAKİ SON GELİŞMELER VE İDLİP OPERASYONLARI HAKKINDA NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?
 İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;

Daldan dala geçmek buna denir.  Tabi siz asam kurucu başkanı diyince  belki bazı seyircilerimiz hatırlamayacaklar çünkü Avrasya strateji merkezi ASM ben 2003-2004 yılında bıraktım. Başkanlığını ve yönetim kurulu başkanlığını 2007-2008 yılında hükümetin baskısıyla kapatılmış bir düşünce kuruluşuydu. AKP nin çok yanlış bir Ortadoğu var,  yanlış bir politikası var, çok yanlış bir Suriye politikası var. 2011 sonrasında çok yanlış 2011 kadar bakın çok doğru bir politika o zaman iyi parti yoktu. Ama başka partiler bu politikanın doğru olduğunu görüyorduk söylüyorduk. Elli yedinci hükümet döneminde başlamıştı ama elli sekizinci hükümet döneminde ve daha sonrasında dehada iyileşti bu kadar net söylüyoruz. Türk bakanlar yanın da kendilerini Suriyeli bakanlar Türk bakanların müsteşarı olarak görmeye başladılar. Buda güzel bir şey Bizde bundan guru duyduk, yani AKP li olmamız şart değil. Hepimiz aynı milletin vatandaşlarıyız ama 2011 sonrasın da Başar Esat devireceğiz diye  Amerikan kışkırtmasıyla bir oyunun içerisine düştüler  ve sonuçta Davutoğlu gitti. Başar Esat yerinde oturuyor. Hala Başar  Esatı devireceğiz, Başar Esat la görüşmeyiz diyorlar. Bütün dünya Amerikalılar dahi başar esatı kabul ettiler ve işin doğrusu Suriyenin birliğini sağlayacak tek kişi de Başar Esat, eğer Başar Esatı devirirseniz Suriye parçalanacak, Suriye parçalanırsa PKK’NIN bir devlet kurması bu bölgede devlet kurması daha rahat olacak. Bize idlib’e bak diyorlar ama bu sırada Amerikalılarla PKK daha büyük bir alanda bir Kürdistan kuruyorlar. Bir pekekitistan kuruyorlar. Yaygın medyaya bakıyorsunuz her şeyi idlib olaraktan odaklanmış durumda. Birazda PKK’nın kurduğu Amerikan desteği ile bölgeyi konuşalım. Hayır bunlardan hiç bahsedilmiyor. İdlipte ne oldu, idlipte bakın olan şu Suriye’nin bütün değişik bölgelerine yayılmış selef icratçı örgütler Suriye ordusu tarafından yenildiler oralardan kovuldular ve sonunda İdlipte toplanmaya başladılar. Ruslar,İran ve rejim buna izin verdi. Türkiye ye dendi ki “bunun sorumlusu sensin” bu bölgenin Türkiye de bu bölgenin sorumluluğunu aldı.  Bir çanak gibi buraya toplandılar. Diğer taraf yerler temizlendikten sonra işin buraya geleceği belliydi geldi birtek. Şimdi buradan çıkarmak burayı da Suriye’nin  toprakları içine katmak, mücadelesi başlıyor. Suriye açısından en son Soçi görüşmesinden sonra böyle bir hak çekildi bu başar gibi lanse ediliyor.  Şuanda Surlar operasyonu durdular ama Türkiye’ye maliyetleri çok yüksek  olacak bunun  Elkaide  ve Elnusra çizgisindeki diğer terör örgütlerinin  önümüzdeki dönem de hem de kısa vadeli olarak namlularını Türkiye’ye çevireceklerini göreceğiz o zaman terörle uğraşmanın ne demek olduğunu çok daha iyi anlaşılacak. Yapılması gereken Türkiye açısından Başer Esatla masaya oturmaktır. Başar Esatın güçlü olduğu bir suriyeden  PKK’nın  toprak koparması çok daha zordur, biz bunu söyleyince diyorlar ki  ya siz eli kanlı Başar Esatla mı görüşeceksiniz?; Siz eli kanlı Abdullah Öcalanla görüşmediniz mi kardeşim? siz eli kanlı bir Abdullah Öcalan la İmralı da saatlerce günlerce aylarca  pazarlık yapmadınız mı?   siz eli kanlı PKK lılarla o sırada toplantı yapmadınız mı? birlikte anayasa yazmadınız mı? onun için bize  bu tür uyduruk laflarla hiç gelmeyin hiç gelmeyin yoksa çıkartır. Dolma Bahçede çektirmiş olduğunuz fotoğrafı yüzünüze tutarız sizin durum bu. Efendim ben birazda yerel seçimlere doğru gitmek istiyorum. Türkiye de biliyorsunuz ki tüm siyasi partiler seçimlerde özellikle halkın talebini yerine getiremiyor. Bu nasıl oluyor mesela vatandaşların özellikle vatandaşlar noktasına indiğimizde uygun aday bulunamıyor. vesaire işte genel merkez veya Ankara gönderdi. Oldu gibi bir söylemle karşılanıyor. Sizin bu konuya yerel seçimlerde ki  bakış açınız nasıl olacak? nasıl bir tutum izleyecek iyi parti  ? Her şeyden önce yerel seçimlerde biz halkın ve teşkilatların sözünü dinleyecek  temalı yoklaması yapıcağız  teşkilatta da sorucağız ve kararı öyle vericeğiz  ,yani Ankara’dan biz belirledik oldu. Şeklinde yaklaşmayacağız bunun doğru olmadığını biliyoruz.  Yerel seçimlerde daha da yanlış bir hale geliyor. Bu ve bir böyle tırnak için de partizanlıkla meseleye yaklaşmanın ötesinde halk kimi istiyorsa bizde onunla çalışmayı tercih edeceğiz. Tabi seçeceğimiz adayların, Türkiye nin birliğine bütünlüğüne saygı duyan Türk devletine sadakatle bağlı olan parlaman tel demokrasiyi arzu eden hukuk devletine bağlı adaylar olacağı da muhakkak.

HAVA KARAKAYA; EFENDİM ÖZELLİKLE 24 HAZİRAN GENEL  SEÇİMLERİNDE, SADET PARTİSİ ,CUMHURİYET HALK PARTİSİ ,İYİ PARTİ BİR İTTİFAK YAPTI BİLİYORSUNUZ BU İTTİFAK YEREL SEÇİMLERDE DE SÖZ KONUSU OLACAK MI VE O İTTİFAK İYİ PARTİ YE BİR GETİRİSİ OLDU MU?

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;  Neler söylemek istersiniz! Hayır ben kişisel olarak bu ittifakın yanlış olduğunu düşündüğümü söyledim. Söylemeye de devam ediyorum. İYİ Parti oy kaybetmiş ittifaktır. Bugün parti ittifakı diye seçime yönelik bir ittifaktı ama yanlış algılandı. Bizim durduğumuz yeri temsil etmiyor. Biz yerel seçimlerde herhangi bir ittifak içerisinde olmacağız zaten bunu da açıkladık divanımızın kararı bu kara doğrultusunda devam edeceğiz halk birleştirecek .

HAVA KARAKAYA; KIRŞEHİR DE YEREL SEÇİMLERDE ADAYI BELİRLERKEN ÖZELLİKLE GENEL SEÇİMLERDE BİRAZ DEĞİNMEK İSTİYORUM BİRAZ ÖNCE İÇERDE DE SİZLE DEĞİNMİŞTİK BU KONUYA. MESELA YAPILAN BİRTAKIM YANLIŞLIKLAR OLDU İKİNCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI KEŞKE BİRİNCİ SIRADA OLSAYDI DENİLDİ KIRŞEHİR’DE SİZİN BU KONUYA BAKIŞ AÇINIZ NEDİR 

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;  Kırşehir’de de diğer illerde olduğu gibi biz halkın nabzını tutup, teşkilatın söylediğini dinleme eğilimi içerisinde bulunacağız. Halk kimi istiyorsa onu aday olarak çıkartacağız ve Kırşehir’i kazanmak için geliyoruz. Bugün baktığımızda bu zor görünüyor ancak şundan eminiz çok hızlı ve kısa zamanda büyük bir mesafe kaydedeceğiz. 
HAVA KARAKAYA; PEKİ  SİZ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ÖZELLİKLE ŞUNU MERAK EDİYORUM. MESELA TOPLANDIĞINIZDA KENDİ İÇİNİZDE KENDİNİZE ÖZ ELEŞTİRİ YAPTINIZ MI  ? GENEL SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİNİZ Mİ ?
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ; 

Tabi, hatta sayın Genel Başkan bunun için bir çalıştay düzenledi biliyorsunuz. O çalıştay da her şey söylendi. Bütün yanlış görülen, doğru görülen, eksik görünen, fazla görünen her şey raporlaştırıldı. Bu zaten İYİ Parti’de olmanın iyi yanı. Demokratik ortamı her boyutta hissetmeniz, yaşamanız, hayata geçirmeniz. Bunun için eksiklerimizi biliyoruz yani.

HAVA KARAKAYA;  KONUŞMAMIZIN BAŞINDA DA BAHSETTİK BİLİYORSUNUZ. TEŞKİLATLAR, SEÇİM STARTINI VERDİĞİNİZDEN BAHSETTİK VE SİZ DE ÇALIŞMALARINIZIN DEVAM ETTİĞİNİ İFADE ETTİNİZ. MÜFİT BAŞKANIMIZ İLE DE İSTİŞARE ETTİK İÇERDE. İL BAŞKANLARINDA DA BİR DEĞİŞİKLİĞE GİTTİ İYİ PARTİ, ÖZELLİKLEDE AÇIKLAMANIZ VARDI BU NOKTADA. ŞİMDİ KIRŞEHİR YİNE MÜFİT GÖÇEN İLE DEVAM KARARI ALDI. ZATEN KIRŞEHİR’DE DE SEVİLEN, SAYGI DUYULAN BİR İNSANDIR KENDİSİ. BU NOKTADA NASIL OLDU, NASIL BİR DEĞİŞİME GİDİLDİ? BU KONUYLA DA İLGİLİ BİR BİLGİ ALABİLİR MİYİZ EFENDİM? NEDEN İL BAŞKANLARINI DEĞİŞTİRME İHTİYACI HİSSETİNİZ? 
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;

  Şimdi hepsini değiştirmedik, bir bölümünü değiştirdik. Bazı arkadaşlarımız yorulmuşlardı, ayrılmak istiyorlardı, bazı arkadaşlarımızın seçim performansı değişik nedenlerle düşündüğümüzün altında oldu. Özetle yeni bir sürecin başında böyle bir değişim genel merkez tarafından uygun görüldü, genel idare kurulunun yazısı değişti, divanda değişikler oldu. Şimdi yeni bir atılım dönemine girerken bu değişimin doğru bir değişim olduğunu düşünerek yaptık. Sonuçlarını görmeye başladık. Doğruymuş. 

HAVA KARAKAYA;  YEREL SEÇİMLERDEN DE BAHSETTİK, KIRŞEHİR’DESİNİZ, KIRŞEHİR’DE GENEL ANLAMDA VE BELEDİYECİLİK NOKTASINDA GÖRDÜĞÜNÜZ EKSİKLER NELERDİR ? İNCELEME İMKANINIZ OLDU MU ?

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ; Hayır şimdi onu söylemek istemem. Yani gelip bir günde Kırşehir’i dolaşıp, ‘’Kırşehir’de şu eksik veya şu fazla’’ demek noktasında olmak istemiyorum ama  muhakkak Kırşehir’de yaşayan, Kırşehir’in sorunlarını bilen arkadaşlarımızın benden çok daha iyi görüşleri vardır bu konuda eksikleri fazlalıkları onlar ifade ediyor zaten.

HAVA KARAKAYA; MEVLANA’YA ‘’ EN ÇOK NE BİLİRSİN O KADAR GEZDİN, GÖRDÜN ?’’ MEVLANA’DA ‘’HADDİMİ BİLİRİM DEMİŞ’’ SİZİNKİ DE BİRAZ ONA DÖNDÜ.  SAYIN BAŞKAN BİLİYORSUNUZ Kİ BİR AHİ EVRAN’I VELİ’NİN ŞEHRİNDE KIRŞEHİR’DEYİZ. NEŞET USTA’NIN MEMLEKETİ BURASI KIRŞEHİRLİLERE, KONUYU TOPARLAYACAK OLURSAK Kİ ŞUANDA DA AHİLİK HAFTASI KUTLANIYOR EFENDİM. BUNLARLA ALAKALI NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ, KIRŞEHİR SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ MESAJ NEDİR EFENDİM ? 
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜMİT ÖZDAĞ;

Ben değerli Kırşehirlilere Kırşehir’in tekrar üreten bir şehir, sanayide üreten bir şehir, tarımda üreten bir şehir, hayvancılıkta üreten bir şehir olması gerektiğini ve İYİ Parti’nin Kırşehir’inin böyle bir şehir olacağınız söylemek istiyorum. Ahilik haftasını kutluyoruz. Ahilik aynı zamanda üretim demek, üretim terbiyesi demek, üretim ahlakı demek. Üretimi ortadan kaldırırsanız geriye hiçbir şey kalmıyor. Bugün Türkiye sanayisizleşen bir ülke. Türkiye tekrar sanayileşmeli. Biz Kırşehir’in en modern tesislerinden bir tanesi olan Şeker Fabrikasının tekrar bir devlet fabrikası olarak üretime katkıda bulunması gerektiğini düşünüyoruz, yeni yeni fabrikaların yapılması gerektiğini düşünüyoruz Kırşehir’e. Turizmin daha güçlü şekilde canlandırılması ve kültür turizmi olarak çeşitlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Kırşehir’de bir zamanlar meşhur olan Kırşehir hayvancılığının tekrar canlandırılması ve desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ama hükümetin izlemiş olduğu politikalar Kırşehir’de, Türkiye’de tarımın ve hayvancılığının yok olması noktasına işi getirmiş durumda. Şimdi görüyoruz Brezilya’dan içler acısı, hastalıklı hayvanlar veteriner kontrolünden kaçırılarak bakın veteriner kontrolünden kaçırılarak  sokuluyor Türkiye’ye. Bir yerden bir yere götürülürken bile veteriner kontrolünden geçirmek zorundasınız. Özetle yapacağımız çok şey var, bunları yapabilmek için yerel seçimler ilk fırsat. Biz bu seçimlerde Kırşehir halkından destek istiyoruz. 
Değerli Kırşehir halkı bugün çok keyifli bir sohbet geçirdik. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ümit Özdağ konuğumuz oldu hepinize çok teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler
KTVÜmit Özdağ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku