Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ustalık Dönemimizde Önce Millet Önce Memleket sevdasıyla, şehrimizi geleceğe taşıyacağız
 Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , Memleket İşi Gönül İşi diyerek gönüller yapmaya, projelerimizi aktararak istişarelerde bulunmaya devam ediyoruz. Kırşehir’imiz için Durmak Yok Yola Devam diyoruz.

Başkan Bahçeci, Terme Caddesi civarı esnaf ziyaretlerimizde, esnafımız son 10 yılda Şehrimizde yaşanan gelişme ve güzelleşmenin farkında çok şükür dedi.

Terme Caddesinde Esnaf ve hemşerilerimizle devam eden çalışmalarımızı ve projelerimizi konuşarak, öneri ve düşüncelerini dinlediklerini kaydeden Başkan Bahçeci, Geleceğin kentini ortak akılla oluşturacak, Kırşehir’in için canla başla çalışacağız. Kapılarını, gönüllerini, muhabbetlerini açan esnaf kardeşlerimizin samimi sohbetiyle hemhal olduk. Kapı kapı hemşehrilerimizi ziyaret ediyor, gönül köprüleri kuruyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek projelerimizi ve çalışmalarımızı aktarıyoruz.

Daha güzel, daha yaşanabilir ve daha güçlü bir Kırşehir için çalışarak şehrimizi geleceğe taşıyacak 41 vizyon yeni projelerimizi paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın ve hepimizin ortak sevdası Kırşehir. Kırşehir için birlikte çalışmaya, birlikte değer üretmeye devam edeceğiz. Mahallemizin, semtimizin, kültürümüzün temel yapı taşlarından biri, dayanışmanın adıdır esnafımız. Terme Caddesinde esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, alışveriş yapan hemşehrilerimizle sohbet ettik, öneri ve taleplerini dinledik.

Hepimizin ortak heyecanı Kırşehir’imiz için hemşerilerimizle projelerimizi ve çalışmalarımızı konuştuk. Önce Millet Önce Memleket sevdasıyla, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi geleceğe taşıyacağız.

On yılda Kırşehir için birçok güzel ve köklü çözümler sunan projeler gerçekleştirdiklerini anlatan Başkan Bahçeci, "Uzun yıllardır konuşulan ama çözülemeyen birçok sorunu çözdük ve projelerimizi hizmete aldık. Belediye olarak, tüm şehre proje ve hizmet yaptık. On yıl önceki Kırşehir ile şimdi Kırşehir arasındaki farkı görüyoruz. Çok şükür birinci ve ikinci dönemlerimize iyi bir başlangıç yaptık ve her iki dönemde de güzel yatırımlar gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonra hep beraber yürüyüşümüze devam edeceğiz.
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku