Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Akın Çiçekdağı’nı Ziyaret Etti
 Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali  İbrahim Akın, ilçede yaşayan vatandaşlarımızla da bir araya gelerek sohbet etti.

Programına Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret ederek başlayan İbrahim Akın, Kaymakam Erkan Adıbelli’den ilçede yürütülen faaliyetler ve ilçe hakkında brifing aldı.

Ardından, Çiçekdağı Belediyesine geçen Vali Akın, Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu’na iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette Belediye Başkanından ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan İbrahim Akın, yaptığı konuşmada, hizmetleri ilçelerimize en iyi şekilde götürerek vatandaşlarımızın memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkarma gayretinde olduklarını belirtti.

Güzide ilçelerimizden biri olan Çiçekdağı’na yapılan yatırımların ilçenin yaşam kalitesinin artırılması, gelişip kalkınması yönünden önem taşıdığını ifade eden İbrahim Akın, günümüzde ilçelerin de şehir merkezleri kadar geliştiğini, buna bağlı olarak ihtiyaçlarının da arttığını, bu doğrultuda vatandaşlarımızın taleplerini imkânlar ölçüsünde karşılama amacında olduklarını söyledi.

İbrahim Akın, daha sonra, ilçede yapımı tamamlanan öğretmenevi yeni binası ile lise pansiyon binasında ve eski milli eğitim lojmanında incelemelerde bulundu. İl Özel İdaresi ilçe şantiyelerinde de incelemelerde bulunan Akın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’dan mevcut şantiye ile ilçeye yeni yapılan şantiye binası hakkında bilgiler aldı.

Programının bir kısmında, ilçede faaliyet gösteren esnafları da ziyaret eden İbrahim Akın, vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Akın’ın programı, Köseli Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Bekir Yılmaz ile yaptığı görüşme ile sona erdi.

 

Anahtar Kelimeler
Çiçekdağİbrahim Akın
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Düğün Kana Bulandı
Kırşehir’de katıldığı sünnet töreninde kaza kurşunu ile hayatını kaybeden 21 yaşındaki Gamze Boynuince,...

Haberi Oku