Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Akın memnun ayrıldı
 Vali  İbrahim Akın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’dan kurumda yürütülen çalışmalar, Ahi Stadı, diğer sahalar ve spor tesisleri ile devam eden Yaz Spor Okulları ve spor yapan gençler, müdürlük personeli, antrenörler ve sporcular hakkında detaylı bilgiler alan

İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, gençlerimizin sağlıklı bir şekilde geleceğe hazırlanması için mutlaka spor yapması gerektiğini söyledi.

Kırşehir’de gençlerin spora olan ilgisini bildiklerini ve çalışmalara bu yönde hız vereceklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Sağlıklı bir yaşam için spor yapmalı, sporu gençlerimize sevdirmeliyiz. Gençlerimizi bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyler olarak geleceğe hazırlarken bedenen zinde olmalarını da sağlamalıyız. Özellikle yaz tatili döneminde olduğumuz bu günlerde gençlerimiz serbest zamanlarını sportif faaliyetlerde bulunarak doldurmalıdır. Gençlerimizin bedensel ve zihinsel gelişimlerini sağlayabilecekleri ve her türlü zararlı alışkanlıklardan korunabilecekleri zemini hazırlamak en büyük amacımızdır. Bu konuda devletimizin Kırşehir’de spora yönelik çok büyük tesisler yaptığını görüyoruz. Bu da gençlerimize verdiğimiz değerin göstergesidir.” dedi.

Spor yapan gençlerle de sohbet eden İbrahim Akın’ın ziyareti, Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu ve Cacabey Gençlik Merkezini incelemesi ve yetkililerden bilgiler alması ile sona erdi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir’e...
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde de bulunmak üzere Kırşehir’e gelecek

Haberi Oku