Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Akın Öğrencilere Karne Dağıttı
 Vali  İbrahim Akın, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sebahat-Osman Yalçınkaya Ortaokulu’nda öğrencilere karnelerini dağıttı.

Öğrencilere karnelerini dağıttıktan sonra onlara çeşitli nasihatlarda bulunan İbrahim Akın, öğrencilerin yaz tatilini iyi değerlendirerek hem bedenen hem de ruhen dinlenmeleri gerektiğini söyledi.

 

Kırşehir’de toplam 228 okulda 44.144 öğrencinin karne aldığını belirten İbrahim Akın, “Öğrencilerimiz tatilde bol bol kitap okumalı, tatil yapmalı, hem ruhen hem de bedenen dinlenmelidir. Karne alan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Önümüzdeki yıla heyecanla, hevesle başlayacaksınız. Hepiniz tatili hak ettiniz, hepinize iyi tatiller diliyorum. Kırşehir eğitimde ülkemizin marka kentlerinden birisi. Bu başarının sağlanmasında büyük emeği olan öğretmenlerimize, çocuklarının eğitimi için her türlü fedakarlığı yapan velilerimize ve katkısı olan herkese hizmetlerinden, emeklerinden, fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Karne dağıtım programı, tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ile sona erdi.

 

Karne dağıtım programında Vali  İbrahim Akın’ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Kadir Ekin, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler yer aldı.


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rektör Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine...
İkili ilişkilerini sürekli geliştirerek karşılıklı istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof....

Haberi Oku