Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Akın, Yapımı Devam Eden İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu
 Vali İbrahim Akın, yapımı devam eden bazı kurum ve okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.

İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğü inşaatını gezerek yetkililerden bilgiler alan Vali  İbrahim Akın, ardından yapımı yakın zamanda tamamlanıp hizmete açılacak olan Erkek Yetiştirme Yurdunda incelemelerde bulundu.

Vali  Akın, daha sonra iki ayrı bloktan oluşan Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi, Cacabey ve Cumhuriyet Ortaokulları, Kırşehir Lisesi ve Bağbaşı Mevkiinde yeni yapılan anaokulu inşaatlarında incelemelerde bulundu.

Devletimizin vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için yeni hizmet binalarının yapımına önem verdiğini belirten İbrahim Akın, binaların da modern ve çağdaş bir şekilde inşa edildiğini söyledi.

Binalar tamamlandığında vatandaşlarımıza hizmeti en iyi ve en kolay şekilde sunmayı hedeflediklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Okul binaları tamamlandığında ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacaktır. Öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul binalarına çok önem veriyoruz. Yapımı devam eden kurum ve okul inşaatlarının yakın takipçisiyiz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmeti en iyi şekilde vermek, öğrencilerimizi sağlıklı ve güvenli bir ortamda geleceğe hazırlamaktır.” dedi.

Vali İbrahim Akın’ın inceleme gezisi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve yetkililerden bilgiler alarak inşaatları incelemesi ve esnafları ziyaret etmesi ile sona erdi.
Anahtar Kelimeler
Vali İbrahim Akın
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir’e...
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde de bulunmak üzere Kırşehir’e gelecek

Haberi Oku