Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Akın’dan KTV ve Kırşehir Posta Gazetesi ailesine ziyaret
 Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Kara Kırşehir Televizyonu ve Kırşehir Posta Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya’yı ziyaret etti. Vali Akın Kırşehir’i sevdiğini ve basın çalışanlarının önemli ve zor bir iş yaptığına değinerek KTV ve Posta Gazetesi çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti.
Vali Akın Kırşehir Televizyonu, Yönetim Kurulu Başkanımız Hava Karakaya ile kanal ve çalışanları hakkında sohbet etti. 
Vali İbrahim Akın, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmasında doğru, ilkeli ve tarafsız olarak yayın yapan televizyon kanallarımızın ilimizin tanıtılmasında önemli bir paya sahip olduğunu söyledi.
Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini yerel basın aracılığı ile öğrendiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Yerel televizyon kanalları, bulunduğu yerlerde toplumun bilgilendirilmesi ve sorunların ilgili makamlara iletilmesi noktasında önemli bir kamu görevi üstlenmektedirler. Basın organları, halkın yanı sıra kamu ve kuruluşlarının da sesi olmaktadır. Yaptığınız yayınları ilgiyle takip ediyoruz. Kamuoyuna yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Vali Akın’ın ziyareti haber ve canlı yayın stüdyolarını incelemesi ve çalışanlarla sohbet etmesi ile fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku