Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Akın’ın Eşi ÇODEM’de Sergi Açılışına Katıldı
 Vali  İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, Kırşehir Çocuk Destek Merkezinde düzenlenen yılsonu sergisi açılışına katıldı.

Kırşehir Çocuk Destek Merkezinde (ÇODEM) gerçekleştirilen sergi açılışına İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı eşi Güngör Bilgin, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Kadriye Karakaya, Vali Yardımcısı eşi Şeyma Yıldız, İl Emniyet Müdürü eşi Kezban Akyüz, daire müdürlerinin eşleri, kurum yöneticileri ve kursiyerler katıldı.

İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, sergiyi gezdikten sonra yaptığı konuşmada, bu tür sosyal etkinliklerin çocuklarımızın hayata hazırlanmasında önemli olduğunu söyledi.

Devletimizin koruması altındaki çocuklarımıza her türlü desteğin verildiğini belirten Sayın Valimizin eşi Saliha Akın, “Devletimizin bizlere verdiği imkânları en iyi şekilde kullanarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın gayretinde olacağız. Kimsesiz çocuklarımızla sık sık bir araya gelerek yanlarında olduğumuzu onlara hissettirmek istiyoruz. Çocuklarımız, kaldıkları kurumlarda çeşitli kurslar alarak sosyalleşiyor ve geleceğe hazırlanıyorlar. Bu sergiyi hazırlayan çocuklarımızı ve hocalarını kutluyorum.” dedi.

Halk Eğitim Merkezi desteği ile açılan el sanatları, müzik, resim, dikiş-nakış, keçe çalışmaları ve ahşap boyama gibi eserlerin yer aldığı sergi, Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın ve diğer protokol eşleri tarafından kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile sona erdi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir’e...
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde de bulunmak üzere Kırşehir’e gelecek

Haberi Oku