Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali İl Genel Meclis Üyelerini Ziyaret Etti

 İbrahim Akın, İl Genel Meclis Üyelerini ziyaret ederek Meclis toplantısına katıldı.

İl Genel Meclisi toplantısına katılan İbrahim Akın, burada yaptığı konuşmada, halkımızın temsilcisi olan meclis üyeleriyle birlikte çalışarak Kırşehir için güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

Meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek devletimizin tahsis ettiği ödenekleri en verimli şekilde kullanacağına inandığını belirten İbrahim Akın, “Meclis üyelerimizin aldığı ortak kararlar, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilme niteliğinde olmalıdır. İlimiz yönetiminde vatandaşlarımızın temsilcisi olan sizler bir nevi yerel parlamento görevi ifa etmektesiniz. İlimizin yatırımlarla gelişip büyümesinde, köylerimizin kalkınması ve yeni imkânlara kavuşmasında İl Özel İdaremizin il genelindeki hizmetlerine yön vererek katkı sağlamaktasınız. Yapacağınız çalışmalarda hakkaniyetten ayrılmadan gerçekçi adımlar atmanız yapılan çalışmaların başarıya ulaşmasını sağlayacaktır. Birlikte çalışacağımız süre içerisinde ilimizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda gelişmesi için yeni yatırımları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu da konuşmasında, yeniden hayırlı olsun dileklerini ileterek, birlikte Kırşehir için güzel yatırımlar yapacaklarını söyledi.

Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, meclis toplantısının ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve kurum yetkililerinden yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ve düzenlenen iftar programı ile sona erdi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rektör Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine...
İkili ilişkilerini sürekli geliştirerek karşılıklı istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof....

Haberi Oku