Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Kırşehir Şehit Aileleri Derneğini Ziyaret Etti
 Vali İbrahim Akın, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek şehit yakınları ile bir araya geldi.
Ziyarette, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, ilimizdeki şehitlerimiz, şehit aileleri ve derneğince yürütülen faaliyetler hakkında Valimiz Sayın İbrahim Akın’a bilgiler verdi.
İbrahim Akın da ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, en yüksek mertebeye ulaşan şehitlerimizin emanetleri olan aileleri ve yakınları ile her fırsatta bir araya gelerek acılarını paylaştıklarını söyledi.
Tarih boyunca, ülkemizin her köşesinde şehitler verdiğimizi belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Her türlü güzelliğin ve nimetin bolca bulunduğu memleketimizde yaşamanın bedeli çok ağır. Şehitler ve gazilerimiz sayesinde bu topraklara vatan diyebiliyoruz. Şehit ailelerimiz için evlatlarını şehit vermek elbette hiç kolay değil. Bu hayat bir şekilde tamamlanıyor, ama herkese nasip olmayan şehitlik ölümlerin en güzeli. Bu duygularla, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi.
Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, yönetim kurulu üyeleri ve şehit aileleri de kendilerine verdiği desteklerden dolayı Sayın Valimize teşekkür ettiler.
Vali Akın’ıın ziyareti, şehit yakınları ile yaptığı sohbetin ardından sona erdi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Mehmet Kasapoğlu, Kırşehir Belediyesi'ne ait...
Bakan Kasapoğlu, Yaşar Başkanımızı Türkiye’de ilk birkaç başkandan birisi arasına koyabiliriz

Haberi Oku