Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
 Vali İbrahim Akın, merkez ilçeye bağlı köy muhtarları ile toplantıda bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen ve Vali  İbrahim Akın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Adnan Kayık, İl Jandarma Komutanı Vekili J. Yrb. Suat Orhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, ilgili kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, bu toplantıda muhtarları dinleyerek, köyleri ile ilgili sorunları dinleyip tespit edeceklerini ve sorunları çözüme kavuşturmak için imkanlar doğrultusunda çalışmalar yürüteceklerini söyledi.

Muhtarların devlet ile vatandaş arasındaki iletişimi sağlayan önemli kişiler olduğunu belirten İbrahim Akın, “Toplantıda, muhtarların bizlere ilettikleri köylerin sorunlarını ilgili kurum amirleri ile birlikte hareket ederek, daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüme nasıl kavuşturabiliriz, bunları değerlendireceğiz. Bütün sorunların aynı zamanda çözülemeyeceğini biliyoruz. Sorunları, aciliyetlerini de dikkate alarak imkanlarımız ölçüsünde çözüme ulaştırma gayretindeyiz. Amacımız, vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri sunmak. Tabi bunu yaparken de, İl Özel İdaremizin bütçesini ve elimizdeki kaynakları bütün köylerimize eşit dağıtmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek ve hizmetleri köylere en iyi şekilde götürmek konusunda denge kurmaya çalışıyoruz. Bu konularla ilgili muhtarlarımız ve ilgili kurum amirleri ile sürekli görüş alış-verişi içerisindeyiz. Bu toplantılarda köylerimizdeki eksikleri görüyor, bu eksikliklerin giderilmesi için devletimizin sunduğu imkanları en verimli şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

Toplantı, muhtarların talep ve isteklerinin alınması ile sona erdi. 

 

Anahtar Kelimeler
Vali AkınMuhtar
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Düğün Kana Bulandı
Kırşehir’de katıldığı sünnet töreninde kaza kurşunu ile hayatını kaybeden 21 yaşındaki Gamze Boynuince,...

Haberi Oku