Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Mucur İlçesini Ziyaret Etti

Programına Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Kaymakam Kaya Çelik’ten ilçede yürütülen faaliyetler ve devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı. Ardından belediyeyi ziyaret eden İbrahim Akın, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Mucurlu vatandaşlar ve esnaflarla da sohbet eden İbrahim Akın, yapımı devam eden ve tamamlanma aşamasında olan Mucur Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu. Mucur Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne tahsis edilen Ahi Konağını da ziyaret eden Sayın Valimiz, gençlere çeşitli kurslar verilen atölyeleri inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, Mucur’un gelişmesi için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten İbrahim Akın, “Mucur ilçemizdeki yatırımları önemsiyor ve takip ediyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmet sunarken bu hizmetlerin kaliteli ve hızlı olmasını sağlamak. İlimizin önemli bir ilçesi olan Mucur’u daha yaşanabilir ve daha kalkınmış bir ilçe haline getirme gayretindeyiz.” dedi.

Vali Akın, ilçedeki programı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığında yaptığı incelemeler ile sona erdi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku