Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu
 Vali  İbrahim Akın, yapımı devam okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

İlk olarak yapımı devam eden Cumhuriyet İlk ve Orta Okulu inşaatlarında incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, ardından yapımında sona gelinen 30 Ağustos Zafer İlkokulunda incelemelerde bulunarak çalışmaları yerinde gördü.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve ilgili birim amirlerinin de eşlik ettiği ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada okul binalarının eğitimdeki önemine dikkat çeken İbrahim Akın, amaçlarının ilimizde eğitim kalitesini daha da yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi.

Öğrencileri bilgili, donanımlı, gelişen teknolojiye ayak uyduran bir şekilde geleceğe hazırlamada okulların fizikî yapılarının da önemli olduğunu belirten İbrahim Akın, “Yeni yapılan veya yenilenen okul binalarıyla ya da eğitim alanında yürüttüğümüz diğer çalışmalarla ilimizin eğitim kalitesini daha da yükseltme gayretindeyiz. Yapımı devam eden Cumhuriyet İlkokul ve Cumhuriyet Ortaokulu binaları tamamlandığında öğrencilerimiz daha modern okul binalarında eğitim alacaklar. Yine, son derece modern bir şekilde inşa edilen 30 Ağustos Zafer İlkokulu binasının da yapımı tamamlanmış durumda ve önümüzdeki sezon eğitim vermeye devam edecek. İlimizde eğitim alanında yapılan çalışmalara önem veriyor, bu çalışmaları yakından takip ediyoruz.” dedi.

Vali Akın, ziyaretleri, okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak bilgiler alması ile sona erdi. Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku