Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Okulları Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu
 Vali  İbrahim Akın, Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi ve Hüsnü Özyeğin İlkokulu’nda incelemelerde bulundu.

İlk olarak Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Fahrettin Tekin’den okul hakkında bilgiler alan İbrahim Akın, ardından Hüsnü Özyeğin İlkokulu’nda incelemelerde bulundu. Burada Okul Müdürü Mübin Demircan’dan okul hakkında bilgiler alan ve öğrencilerin durumunu öğrenen Vali Akın İl Milli Eğitim Müdür Vekili Muhsin Kaya da eşlik etti.

Okul ziyaretleri sırasında öğrencilerin yoğun sevgisiyle karşılaşan İbrahim Akın, yaptığı konuşmada, öğrencilerimize bilginin yanı sıra değerler eğitimi vererek hayata hazırlama gayretinde olduklarını söyledi.

Eğitimde marka kent olan Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da yükseltmek adına önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten İbrahim Akın, “Öğrencilerimizin sağlıklı ortamlarda eğitim görmeleri için gereken bütün tedbirleri alıyoruz. Bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlere saygılı, gelişen teknolojiye ayak uyduran ve bu teknolojiyi en faydalı şekilde kullanmayı bilen nesiller yetiştirmek en büyük arzumuz. Kutsal bir mesleğe sahip olan öğretmenlerimize ve ailelere, öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamakta önemli görevler düşmektedir. Bu vesileyle, tüm eğitim camiamıza ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Okullarda Öğretmenler Odasında öğretmenlerle de toplantı yapan İbrahim Akın’ın ziyareti, öğrencilerle sohbet etmesi ve okul binalarında incelemelerde bulunması ile sona erdi.
Anahtar Kelimeler
Okul ZiyaretiVali Akın
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku