Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı
 Vali  İbrahim Akın, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sıdıklı İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.

Sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıtan ve öğrencilere çeşitli nasihatlarda bulunan Valimiz Sayın İbrahim Akın, öğrencilerden yaz tatilinde bol bol kitap okuyarak tatili iyi değerlendirmelerini istedi.

 Öğrencilere hedeflerini soran ve bu hedeflere ulaşmak için emek verip gayret etmek gerektiğini belirten İbrahim Akın, “Bugün Kırşehir genelinde toplam 233 okulda 44.397 öğrencimiz karne alıyor. Öğrencilerimiz yaz tatilini iyi değerlendirerek hem bedenen hem de ruhen dinlenmeli ve gelecek sezona zinde başlamalıdır. Ülkemizin gelecekteki yöneticileri olan çocuklarımız, ileride bizlerin yerine geçecekler. Öğrencilerimizi geleceğe ne kadar iyi hazırlarsak, ülkemizin geleceği de o kadar iyi olur. Karne alan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, ailelerine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyorum.” dedi.

 Karne dağıtım programı, Vali Akın ve beraberindekiler tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ile sona erdi.

 Karne dağıtım programında İbrahim Akın’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Murat Mucuk, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler yer aldı.

 

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku