Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vali Ziraat Odasını Ziyaret Etti
 Vali  İbrahim Akın, Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Oda Başkanı Bekir Tan’dan faaliyetleri hakkında  bilgiler aldı.

Ziyaret sırasında konuşan İbrahim Akın, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu söyledi.

Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirten İbrahim Akın, “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır. Ziraat odaları çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunlarının hükümetimize iletilmesi, sorunlara çözümler üretilmesi, üretim artışını sağlamak gibi konuda çiftçimize yardımcı olan bir kurumdur. Özellikle geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilimizdeki tarımsal faaliyetleri önemsiyoruz. Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Ziraat Odası Başkanı Başkanı Bekir Tan ve yönetim kurulu üyeleri de Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

İbrahim Akın’ın ziyareti, yetkililerden kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ile sona erdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Mehmet Kasapoğlu, Kırşehir Belediyesi'ne ait...
Bakan Kasapoğlu, Yaşar Başkanımızı Türkiye’de ilk birkaç başkandan birisi arasına koyabiliriz

Haberi Oku