Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Valimiz, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni Ziyaret Etti
 Vali  İbrahim Akın, Kırşehir Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret ederek yetkililerden çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kırşehir Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaretinde Birlik Başkanı Erol Doğan’dan faaliyetleri hakkında bilgiler alan İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için yürütülen çalışmaları önemsediklerini söyledi.

İlimizde hayvancılık alanında yapılan bütün çalışmaların asıl amacının verimliliği artırmak olduğunu belirten İbrahim Akın, “Vatandaşlarımızın geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağladığı ilimizde sahip olunan hayvanlardan en iyi verimin nasıl alınabileceği konusunda çalışmalar var. Hayvancılık kalitesinde gittikçe gelişen bir ivme yakalayan Kırşehir’de Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, gerek yerli ırkların gerekse ithal edilen hayvanlarda verimliliğin artırılması, kayıtlarının tutulması, toplanan verilerin değerlendirilmesi ve sigorta işlemlerinin yapılması gibi konularda hizmetlerde bulunan önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Bu vesileyle Birlik Başkanına, yönetimine ve çalışanlarına çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Vali Akın’ın ziyareti, birlik binasında incelemelerde bulunarak çalışanlarla sohbet etmesi, Birlik Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerinden Birlikte yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler alması ile sona erdi.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku