Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Vatandaş tecrübeli vekil istiyor
 Kırşehir Televizyonu sokağa indi, Halkın nabzını tuttu. Vatandaşa sorduk. Kırşehir halkı kararlı tecrübeli milletvekili görmek istiyor.

KTV Haber ekibi sokağa inerek vatandaşın nabzını tuttu. Vatandaş Kırşehir için yatırım için siyasetçinin tecrübeli olmasından yana. Vatandaş tecrübesiz siyasetçi seçtikleri takdirde Kırşehir’in kaderi ile oynandığını net ifade ediyor. O zaman Kırşehir kaybediyor.  Görüşünde birleşiyor.

 Yatırım getiren, Kırşehir için gece gündüz koşturan bir siyasetçi istiyor. Vatandaşlar, Kırşehir’in yatırıma ve kalkınmaya ihtiyacı olduğunu belirtiyorlar. Birkaç aydır tanıdığı birini istemiyor. Hatta Gençler bile tecrübeli vekil istiyor. 

Birde sadece Kırşehir için moda olan yeni yüzlerle mi Milletvekili adaylarını görmek istiyorsunuz diye sorduk. Vatandaşımız öyle güzel yorumladı ki. Şimdi Ak Parti’nin başına Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası gelse halk sizce sever mi? ister mi? Halk sadece Recep Tayyip Erdoğan’ı ister. Çünkü onu çok seviyor. Çünkü onu Reis olarak benimsemiş. Şimdi ise inşallah Başkan yapacak. Türkiye’nin kalkınması için. Recep Tayyip Erdoğan diyor halk başka bir şey demiyor.

Burası da aynı, alıştığımız isimleri istiyoruz. Asla başkasını görmek istemiyoruz Birde alışmak için zaman kaybı ile uğraşmak istemiyoruz. Oy da vermeyiz. İfadelerini kullandılar.  Kırşehir kararını ve oyunu tecrübeli siyasetçiden yana kullanacak. Bu net.

Yaptığımız Röportajları, 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü (bugün)KTV ekranlarında özel haberimizde izleyebilirsiniz 

Anahtar Kelimeler
Erken Seçim 24 Haziran
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal...
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle...

Haberi Oku