Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yasin Başkan üyleri için kapı kapı geziyor
 Yasin Yücesan seçilir seçilmez üyeleri için kolları sıvadı. Artık Sendika üyeleri her türlü indirimden bir çok kurumdan faydalanacak. Yasin Başkan yaptığı açıklamada, üyelerimiz için Ramada Resort Otel & Spa'da yıllık abonelik fiyatlarda % 60 indirim ayrıca abonelik alan üyelerimize bir defaya mahsus rezervasyon ile açık büfe akşam yemeği anlaşmasına varıldı. Konaklama da % 15 indirim ve düğün ve özel toplantılar için % 25 indirim anlaşması yapıldı. Üyelerimiz her şeyin en iyisine layıktır düsturuyla hayırlı olmasını dileriz. Dedi. 

Yasin Yücesan Çağlayanlar Otomotiv'den sıfır araçlarda % 4, yedek parçada % 10, işçilikte % 20 ayrıca 4 yaş ve üzeri Renault ve Dacia araçlarda yağ değişimi, yağ filtre, hava filtre değişimlerde sabit 220 TL olarak anlaşma sağlandı.  

Üyelerimiz için: Bil Okullarından gelecek sezon için Ana okulu için 10.200 TL. İlkokul, Ortaokul ve Liseler için 13.750 TL sabit fiyat anlaşmasına vardık...Bu önemli kazanımlar için Bil Okulları Yönetimine teşekkür ederiz...Hayırlı olsun inşallah.. ifadelerini kullandı 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku