Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yasin Yücesan Televizyonumuzu ziyaret etti
 Kırşehir Sağlık Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan Kırşehir Televizyonu ve Kırşehir Posta Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya'yı ziyaret etti. Yücesan ziyaretinde, yaptığı açıklamda Sağlık Sen'e  seçildiğimiz günden beri bu güne kadar yaptığımız faaliyetler bütün üyelerimize ulaşabilmek, bütün üyelerimizin dertlerini dinlemek, bütün sahaya hakim olma adına bütün üyelerimize yemekli, kahvaltılı programlar düzenledik. Birlik beraberlik adına bütün üyelerimizi birleştirici bir şekilde toplumun şuanda çok istediği bir durumu yani birleştirici olmak için birebir görüşmeler yaptık. Personelimizin kazanımları açısından bütün esnafları gezerek esnaflarımızdan indirimlerimizi aldık. Yaklaşık 30-40 esnafla anlaştık. Esnaflarımızın hepsi ile iyiyiz. Toplumumuzu sağlık adına dertleri, sıkıntıları, hastane ile olan sorunları, ilçelerde ki hastanede ki personellerimizin de sorunlarını dinledik. 

Bundan sonra ki dönemde de durmak yok diyoruz çalışacağız. Bütün üyelerimize kazanımlar adına her türlü çalışmaları yapacağız. Biz basın mensubu arkadaşlarımızı da bundan sonra ki süreçte yanımızda görmek istiyoruz ve her konuda desteklerini bekliyoruz. Bizde her zaman ziyaretlerine geleceğiz nerede bir sıkıntı varsa sağlık çalışanları adına her konuda onların yanında olacağız. Bundan sonra ki dönem boş bir dönem olmayacak. Şuanda ki üye sayımız 1600 civarında biz bu sayıyı ilk hedefimiz 2000 civarına çıkartmak olacaktır. 
Biz bölmek parçalamak değil de bütünleştirmek için geldik. Yönetimimiz gayet mütevazi bir yönetim. Önümüzde ki dönemde daha da güzel olacak inşallah. 
Anahtar Kelimeler
KTVYasin Yücesan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal...
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle...

Haberi Oku