Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yaz Spor Okulları Açılış Töreni Gerçekleşti
 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen İl Spor Merkezleri ile Engelliler İl Spor Merkezleri, bilindiği adıyla Yaz Spor Okulları açılış programı gerçekleşti.

Ahi Stadyumunda gerçekleştirilen törene Vali İbrahim Akın, Milletvekilimiz Mustafa Kendirli, Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, daire müdürleri, çok sayıda öğrenci ve aileleri katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin’in yaptığı bilgilendirme konuşmasının ardından yaz spor okullarına kayıt yaptıran gençlerimiz çeşitli gösteriler sundular. Programda ayrıca, Vali Akın ve beraberindeki protokol tarafından çeşitli branşlarda düzenlenen müsabakalarda derece yapmış gençlerimize ödülleri de verildi.

Vali İbrahim Akın, programın sonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Amacımız, ruhen ve bedenen güçlü gençler yetiştirerek geleceğimize sağlam adımlarla ilerlemektir. Gençlerimizi donanımlı, bilgili, erdemli, sporcu bireyler olarak geleceğe hazırlama gayretindeyiz. Yaz tatili döneminde gençlerimiz bol bol kitap okumanın yanında spor da yaparak sağlıklarını koruyacaklar. Bu vesileyle, yaz Spor Okullarının hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yaz Spor Okulları Açılış Programı, Vali Akın, çocuklarla yakından ilgilenip çocuklar tarafından gerçekleştirilen çeşitli gösterileri izlemesi ve bazı spor branşlarında onlara eşlik etmesi ile sona erdi.
 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku