Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yerel seçimlere doğru...
  

Rahip BRUNSON'u. Bu konunun sonunda Cumhurbaşkanımız Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan konuşulur oldu. Gecesini, gündüzünü, ömrünü, verdi bu ülke için. Hataları yok mu o da kul sonuçta. Canı sağ olsun gözünün altı aklınıza gelsin vicdansızlar.

 

Ama neredesiniz Ey Cumhurbaşkanımız sayesinde tanıdığımız Sayın Bahçeci, Sayın Kendirli,

 

Hangi paylaşımınız ile hangi açıklamanız ile destek verdiniz. O koltuklarda bugün nasıl geldiğinizi unuttunuz. Hatta hadi bir yüreklilik yapın gelin ve bağımsız aday olun. Hani Genel Merkeze Parti'nin üzerinde oy alıyorum anketleri yolluyorsunuz ya HADİ MEYDAN SENİN ÇIK AL BAĞIMSIZ ADAY OLARAK.

 

Posta ve KTV olarak belediyenin hatalarını eksikliklerini ve yanlışlarını gösterip,eleştirdiğimiz ,ve Kırşehir insanının sesi olduğumuz  için hain ilan edildik.

 

Sayın Kendirli projeleri takip etmiyor dediğimizde, adımı bile duymak istemediğinizi sert bir dille ifade ,ederek, dile getirdiğimiz konu ile verdiğiniz cevabın bir milletvekiline yakışır tarafını bulamadık.

 

Aman yapmayın! Sayın Bahçeci, İl Başkanı Sayın Aslan, Sayın Kendirli ile bu iş olmaz seçimlerde bir vekili kaybederiz dedik diye, sizleri çekemediğimizi savundunuz sağda solda. Hatta bizleri  Ak Parti düşmanı ilan ettiniz. Oysaki Ben Ak Parti’nin seçim kazanması için kendimi feda ettim. Keşke aynı duyarlılığı Sayın Bahçeci gösterseydi illa Kendirli olacak deyip tutturmasaydı, Anketlerden tutun ki, Genel Merkeze kadar müdahale etmeseydi. Ak Parti teamüllerine aykırı bir biçimde aday belirlemeseydi şuan iki vekilimiz olacaktı. İl Başkanı Göğsünü gere gere Genel Merkeze giderek iki vekili kazanmış bir il başkanı olacaktı. Yalnız Sayın Bahçeci Sayın Aslan kadar bu işe kim evet dediyse seçim kaybedilmesine göz yumduysa bu vebal hepsinin omzundadır.

 

 Yaklaşan mahalli idareler seçimleri için de aynı yanlış tekar sahneye konuyor,ve Sayın Kendirli illa Sayın Bahçeci olacak diyor, Sayın Bahçeci ise  zaten ben, her yerde ben,  her şeyde ben diyerek kendini işaret ediyor. Genel Merkeze giderek ben olacağım diyor. Anketler ile ilgili çalışma da yaptınız mı? Götürdünüz mü? Genel Merkeze. Allah Aşkına sizden kim memnun. Kapınızdan gönderdiğiniz garip guruba mı? Alt yapı ve üst yapı çalışmalarınızdan etkilelen esnaf mı? Trafik sorunu ile cebelleşen vatandaş mı? Zorla bisiklete bindirdiğiniz Belediye personeli mi? Her gün anlatamaya çalışıyoruz, uyarıyoruz dilimizin döndüğünce, yerel medya sorumluluğu ile ama güç zehirlenmesi ile her şeyde ben her yerde ben bir tek ben şunu bil ki sayın başkan  Kırşehir sadece sizin makamınıza gelip methiyeler dizenlerden ibaret değil… Artık ben olmaz isem şu olsun deyip birilerini işaret etmeyin. Ne sizle ne de sizin işaret ettiğiniz biri ile bu iş olmaz…Bırakın da Kararı Asrın Lideri Önderim Sayın Recep Tayyip Erdoğan versin…

      Birde bugünlerde Sayın Bahçeci Rektör Sayın Vatan Karakaya’yı istemez oldu. Cumhurbaşkanımızın atadığı bir bilim insanını sorgulamak sizin işiniz mi? Adam çalışıyor gecesini gündüzüne katıyor ve üniversitemiz adından söz ettiriyor.  sayın rektörün atanmasını sindirememiş olabilirsiniz,ancak bilmelisiniz ki,siz sadece kentin belediye başkanısınız,diğer kurumların ve amirlerinin denetim ve değerlendirme mercii değilsiniz..… Bu memlekete gece gündüz hizmet edenlerle uğraşmayın artık. Zira bir belediye başkanına yakışan kurumlarla uyum ve işbirliği ile koordineli bir çalışma yürütmektir .. 

 

Sayın Muzaffer Aslan’a gelecek olursak bu seçimde nasıl bir duruş izleyeceksiniz? ben susarım görevimi yaparım mı? diyorsunuz..Yoksa ilk defa gerçeği görüp seçim kazanacak adayı mı işaret ederim diyorsunuz

 

 Sayın Bahçeci yine bisiklete binmeye devam ediyor musunuz. Çay içme seanslarınızı bile her türlü sosyal medya ortamından paylaşırken bugün neredesiniz.

 

Siz ki bir önceki seçiminizde parti otobüsünüzün üzerinde "Dombra" çaldırmayan siz!!!. BU OTOBÜSLER GÜZEL OLDU OLDU OLMASINA DA HANİ DURAKLARI, HANİ ROTASI, HANİ RİNGİ, HANİ HAREKET SAATLERİ DEDİĞİMİZDE nankör olan yine biz OLUYORUZ..ama şunu bilin ki sayın başkan,Kırşehirli o otobüslerin bom boş bir,bilemedin iki kişi ile gidip geldiğini görüyor,o otobüsler su yakmadığına göre,bunca kamu zararı kimin cebinden çıkıyor..

 

Şimdi asıl bugün sizlere çok komik bir olay anlatacağım. Ne yalan söyleyim yaşadığım bu şehirde bana artık hiçbir şey saçma gelmiyordu, en akıl dışı uygulamalara, yolların daraltılmasına, şehri alt üst eden trafiğe, Çılgın projelere, Göz bebeği projelere hatta bunların sel yatağına kurulmasına, bisiklet yolları diye yapılan fakat kullanılamayan yollara, iki vekilimizden birini bir hırs uğruna kaybetmeye, bunu söylediğimiz için hain ilan edilmeye, hatta her türlü ekonomik tehdit ve saldırıya, eleştiriye tahammülü olmayanlara,  en akıl dışı uygulamalara, kararlara bile şaşırmaya alışmıştım.  SAYIN BAHÇECİ VE KORUMALARI KAMERAMANIMI KOVALADI. NEDEN Mİ? Bahçeci ve korumaları neden rahatsız oldular bilmiyoruz başlıyorlar kovalamaya, Hayırdır Sayın Bahçeci neden çekindiniz? Size oldukça tepkili ve sinirli vatandaşları görüntülediğimize mi?  makam aracınıza biniyor olarak görüntülenmekten mi? Yoksa Bisiklete binin, az yağ yakarsınız, yaz kış binin, ben artık makam aracı kullanmayacağım dediğiniz röportajdan mı? Yoksa milletin aklını şehir trafiği gibi karıştırmanızdan mı? Neydi korumalarınızı kameramanımızın üzerine saldıran sizi. Yani artık Sayın Bahçeci ben yapmıyorum yorumu Kırşehir halkına bırakıyorum. Ben Bisiklete yaz kış binecek olan Bahçeci’ye mi? Yoksa Belediye ile yürüme mesafesi olan Cacabey meydanına Makam aracı ile gelen Sayın Bahçeci’ye mi inanacağım bilemedim. Ben bu şehirde her şeye alıştım… Ama bu kez ben bile şaşırdım!..  

 

 

 

Sayın Kendirli’ye soruyorum, Yatırımı onaylanmış  ÇEVRE YOLUNU neden takip etmeyerek, yatırım programından çıkardınız. Bizi getiren Cumhurbaşkanımız diyordunuz siz bugün neredesiniz. Hani Nerde Çevre yolu, Seçimde vaat ettiğiniz Yatırım programına sizin vaadinizden önce alınan Kapalı Spor salonu nerede? o niye yatırımdan düştü. Sahi…bu güne kadar şehrimizin lehine yaptığınız ve bizim yazmadığımız bir şey varmı…

 

 

Ben unuturum ama vatandaş yaptıklarınızı ve yapmadıklarınızı asla unutmayacak.

Hatasız kul olmaz!!

Biz bu gazetede her zaman tarafsız olmaya özen gösterdik.

Her zaman en sevilmeyen biz olduk.

Çünkü her zaman doğrunun yanındaydık.

Devletimizin Başı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Devletimizin Yanındayız.

Yine beni yargılayın yine kendi aranızda hain ilan edin, KURUN DARAĞACINI, YARGILAYIN, KENDİM SEHBAYA VURMAZSAM NAMERDİM. Ben Ak Parti’nin seçim kaybetmemesi için Asrın Liderinin boyunu bükülmesin diye yine feda ederim KENDİMİ. Yine söylüyorum SAYIN BAHÇECİ, BİZ SEÇİMİ  ASLA BİR KUMAR OLARAK GÖRMEDİK, KARTLARIMIZI HEP AÇIK OYNADIK,VE SÜREÇ BİZİ HAKLI ÇIKARDI, SEÇİMİ KUMAR ZANNEDİP YANLIŞ ATA OYNAYANLAR, PARTİMİZE 1 VEKİL KAYBETTİRDİ,,ANLAYAN ANLAMIŞTIR.

 

Size cevabi türlü kahırlar çekmiş Vatan şairi Necip Fazıl üstat yıllar önce vermiş. BEN NE SÖYLESEM NE ANLATSAM BOŞ....

 

 

Meydan ...

 

Tek istikamet kabe;

Ve tek örnek sahabe...

Böyle yükseldi sütun,

Böyle kuruldu kubbe.

Derken nuru kararttı

Yobazda kara cübbe.

Tuzağa düştü aslan;

Sorguç takıldı kalbe.

Vatan yüzelli yıldır

Manada bir harabe.

Artık iman ve ahlak,

Türbedarsız bir türbe.

Ne hatıra maziden,

Ne isim ne kitabe...

Düşmek,yükselmek oldu

Uçurumda mertebe...

Ağla ey koca tarih

Bu acıklı nasibe!

Nerdesin ulvi fikir

Çilekeş murakabe?

Sahte devrimler boyu

Tarihi muhasebe?

Bağlıdır bu felaket,

Bizde, kutsi emanet;

Bizde yarın galebe!

Gün geldi,saat çaldı;

İşte yol koş takibe!

Yetmez mi esaretin;

Ey Türkoğlu,davran bee!

 

Sağlıcakla kalın…..

Anahtar Kelimeler
Kırşehir Yerel Seçim
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal...
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle...

Haberi Oku