Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yerel seçimlerin ardından
 Yerel seçimleri geride bıraktık… Kırşehir tercihini yaptı. Kırşehir Belediye Başkanı olarak Sayın Ekicioğlu’nu seçti. CHP, İYİ Parti ve HDP’nin ortak adayı Sayın Ekicioğlu Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu. Şimdi yeni dönem başladı, Kırşehir için. Ekicioğlu gelir gelmez 6 Adet Belediye aracını satışa çıkardı. Gerekçe olarak makam aracına binmeyeceğini söyledi. Ama yalnız Sayın Ekicioğlu’na ufak bir hatırlatma yapalım istedik. Belediye Başkanı Sayın Yaşar Bahçeci’de makam aracına binmiyordu zaten. Belediyeye gelir olsun diye sattık deseniz daha onurluca ve manidar bir davranış olurdu, diye tahmin ediyorum. Tabii daha neleri satışa çıkaracaksınız bunu da zamanla yaşayıp göreceğiz.

 Neyse bunlar çok da önemli değil. Asıl önemli olan Kırşehir’e ne kazandıracağı. Mesela vaat ettiği 80 projeyi yapabilecek mi? Ya da Fabrika kurabilecek mi? Malum Yaşar Başkanı en çok fabrika kuramadı diye eleştirdiniz…Bakalım Siz şimdi o fabrikaları kurabilecek misiniz? Yada kendi tabirinizle “İnek alacaz Kooparatif kuracaz” malum seçim öncesi bunları çok dillendirdiniz. Bende merak ile bekliyorum. İnek alıp kooperatif kuracak mısınız?

 İYİ PARTİNİN ADI YOK

 Evet yerel seçimleri geride bıraktık bırakmasına da, Seçimde Selahattin Ekicioğlu büyük bir savaş kazanmış komutan edasında olsa da, İYİ Parti ve HDP Damgasını bu seçime vurdu. CHP her zamanki oyunu aldı. Ekicioğlu İyi Parti’nin hakkını inkar etmemesi lazım. Malum eğer şuan o koltukta oturuyorsa çok büyük bir etkisi var. İYİ Partinin adı bile yok. Şimdi geldiğimiz bu süreçte…Neyse küçük bir hatırlatma yapalım seçimi siz kendi başınıza kazanmadınız ittifaklarınız sayesinde kazandınız.

 

Şimdi Sayın Ekicioğlu borç yok şukadar yok bu kadar deyip biz proje üretemedik deyip o borcun altına sığınmayın. Borç varsa yapılan bir sürü proje var. Bakın Kültür Merkezi, Rahatça oturup programlarınızı yapıyorsunuz. Kent Park Kırşehir’in çehresi değişti. Otogar eski halini kendiniz de biliyorsunuz Güzler parkı bunun da eski halini gayet iyi bilirsiniz. Demek ki yapılan bir sürü proje var. Daha bir çoğunu saymadık. Öyle borcun altına sığınacaksanız oynamayalım. Yada mız mız çocuklar gibi olacaksanız hiç başlamayın. Biz sizin de 80 projenizi  göreceğiz. Takip de edeceğiz.

 

Ayrıca bir şeyi itiraf etmek istiyorum Kaç yıllık basın mensupluğu hayatımda bu kadar çirkefçe bir seçimi hiç yaşamadım. Sahte sosyal medya hesapları ile insanları çirkefçe belden aşşağı vurdurdunuz dedikodu bini bin para.. Daha neler neler yaptırdınız Ahlaksız sözde yazarınıza neler neler yazdırdınız hala da Ak Parti ve Yaşar Başkan ile uğraşıyorsunuz pardon da Partimizi dizayn etmek sizin yetkinizde mi. Bu nasıl bir akıl tutulması. Sayın Ekicioğlu bu sahte hesaplarınızı artık bir kenara bırakın.

 

Seçim bitti şimdi sizin döneminiz başladı. Siz sadece Başkanlığınızı yapın Öküz alın inek alın kooperatif kurun. Fabrika kurun istihdam sağlayın. İşten zaten kimseyi çıkarmayacaksınız söz verdiniz. Bakalım göreceğiz sözünüzü 6 ay sonra da olsa hatırlatırız.

 

Seçim bitti, akşamına yandaş medya kaybetti. Diyorsunuz peki sorarım size, Herkes sizi desteklemek ya da sevmek zorunda mı? Basın istediğini yazar eleştiriye açık olmalısınız siyasetçinin görevi budur Ya eleştiriye cevap verirsiniz varsa cevabınız yoksa da susarsınız. Ama kimseyi kendinize destek vermediği için yargılayamazsınız. Siz seçilmişsiniz siz o saatten sonra medyasından, partili partisiz herekese eşit mesafede olmalısınız. Kindarlığı bir kenara atmak zorundasınız. Bu kadar kindarlık iyi değildir. Ezanın okunmasını bekleyen Belediye Başkanı size sesleniyorum bilir misiniz bilmiyorum ama  Müslüman müslümanın kardeşidir. Bizim dinimizde Kindarlığa yer yoktur. Kindarlık niye… KİNDARLIK HİÇ İYİ DEĞİDİR

Yandaş medya kaybetti diyorsunuz, Kaybeden Kırşehir olmasın aman deyim sizi seçmekle. Siz şu saatten sonra herkesin başkanısınız. Öyle davranmalısınız kindarlık artık bitti…  ben eminim Belediyenin bir kuruşuna bile dokunmadan başkanlığınızı yapacağınızdan hiç şüphem yok.

Onun içindir ki siz sadece Kırşehir’e aynı Yaşar Başkanım gibi proje getirin eser kazandırın. Siz de gidersiniz bir gün ama eseriniz baki kalır. Yaşar Başkanım hiç birini götürmedi. Hepsi Kırşehir’e kaldı onun tek derdi Kırşehir’di. Şimdi sıra sizde eser kazandırın ot ile çöp ile uğraşmayın

Sizin döneminizde biter… Size bir tavsiye kendinize yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi başkasına yapmayın…Yaşar Başkan ile uğraşacağınıza biz neler yapabiliriz diye onu düşünün. Güzel yaptığınız her işin yanındayız. Doğru olmayan her şeyin karşısındayız.

 Sayın Yaşar Başkanım size gelince Allah’a hamd olsun alnınız ak. Siz Kırşehir’e eser kazandıracağım diye kendinizi gece gündüz bu memlekete adadınız. Ailenizi ihmal ettiniz. Gençliğinizi unuttunuz. Size iftira atanları hiç düşünmeyin bile onları vicdanları ile baş başa bırakalım. Ben her zaman söylüyorum şunu unutmayın  siz bir Devsiniz Devlerin yükü ağır olur. Siz kaybetmediniz. Rahat olun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun Biz sizin yanınızdayız. Benim çok kıymetli Belediye Başkanım.

 Tabiî ki Ak Partinin içinde de Hainler vardı. Şimdi bunları yazmayacağım… sırasıyla Onları Allah’a havale ediyorum. Umarım vicdanları rahattır. Ne diyelim Kalp herkeste olsa da Vicdan herkese nasip olmuyor. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku