Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yusuf İslam Sürücü KTV ve Posta'yı ziyaret etti

Rektörlük Basın Müşavriliği Görevine atanan  Yusuf İslam Sürücü, Kırşehir Televizyonu’nu ve Kırşehir Postası Gazetesini ziyaret etti. Ziyaret istişarelerle ve Ktv’ye özel röportaj ile devam etti.

Rektörlükte yeni Basın Müşavriliği Görevine atandınız  hayırlı olsun diyorum.Öncelikle sizi tanıya bilirmiyiz?

Aslen Gaziantepliyim . Görevime geçen yıl öğretim görevlisi olarak başladım. Kadrom Mucur Meslek Yüksekokulunda Basın Yayın Bölümünde Ögretim Görevlisiydim . Bu yolda basın müşavirliği tebliğ edildi. Bugün itibari ile yaklaşık yirmi gün oluyor. Bu bölüm aktif, dinamik bir bölüm elimizden geldiği kadar aldığımız görevi layıkı ile yerine getirmeye çalışacağız. Tabiki sizin katlarınız ve desteklerinizle inşallah.

Hocam hedefleriniz nelerdir bu görevde?

Hedeflerim üniversitemizin özellikle plot üniversite olması sebebiyle yerel kalkınmada öncü olması sebebiyle projelerini yerelde yansıtmasını sizlerinde  vasıtası ile halka Kırşehir’in yerel insanına duyurmak tanıtmak ve aynı zamanda yerelin isteklerini üst makama Rektör hocamıza, üniversitemize gerekli yerlere iletmek için bir köprü vaziyeti kurmak. Yani elimizden geldiği kadar görevimizinde gerekçesi yani birimin görevleri yerel istekleri basın yoluyla rektörlüğe yani gerekli makamlara ulaştırmak. Cevap olarakda yerelde reelde karışılığını vatandaşımıza halkımıza göstermeye gayret edeceğiz. Dedi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku