Site Ekle
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kaman Belediyesi Hizmet Binası Taşınıyor
  

 Yıllardır ilçemizde Belediyemiz hizmetlerinin yürütüldüğü emektar hizmet binası; yerine yenisi yapılacağından önümüzdeki günlerde yıkılacak. Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Erhan Talu;

‘’Gelişen ilçemize modern bir belediye hizmet binası yapmak zorunlu hale gelmiştir. Yıllardır hizmet binası olarak kullanılan binamız ihtiyaca cevap vermez hale gelmiştir, aslında hizmet binası yapımı işi bu zamana kadar çözülmüş olması gerekirdi, ancak ilçemizin bütün temel sorunlar gibi bu sorunu da çözmek bize düştü. Fizibilite çalışmalarını tamamladığımız binamız mevcut binanın yerine yapılacaktır, son aşamaya gelen çalışmalarımızda proje detaylarını yakında kamuoyu ile paylaşıp gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.

 Yeni hizmet binamız yapılıncaya kadar, ilçe tarım müdürlüğü eski binasında hizmet vereceklerini belirten Başkan Talu; İlçe tarım müdürlüğü eski binasının geçici bir süreliğine belediyemize tahsis edilmesinde önayak olan Milletvekilimiz Sayın Abdullah Çalışkan beye ilçemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi..

 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Japon Filmlerin Kaman'da gösterimi yapıldı
Kırşehir'in Kaman Belediyesi ve Japonya'nın Ankara Büyükelçiliği'nin ortak olarak düzenlediği film gösterimi...

Haberi Oku