Site Ekle
POLİTİKA:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ak Parti İl Danışma Meclisi İftar’da bir araya geldi.
 Ak Parti İl Danışma Meclisi İftar’da bir araya geldi.

 

Ak Parti İl Danışma Meclisi İftar yemeği ile bir araya geldi. Saat 18.00’de, Gala Palas Düğün Salonunda Ak Parti koordinesinde İl Danışma Meclisi toplandı. Toplantıya İl Başkanı Salih Çetinkaya başta olmak üzere, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Eski Milletvekili Hacı Turan, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal, Gençlik Kolları Başkanı Emre Dilek, Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Yönetimi, Belediye Basın Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır, Valilik Basın Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir ve basın mensupları katıldı.

 

 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından, Divan oluşturuldu. Başkanlığa Süleyman Keleş Getirildi.

 

SALİH ÇETİNKAYA: 

BİZ TÜRKİYE’YİZ. BİZ HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ. TÜRKİYE ARTIK ESKİ TÜRKİYE DEĞİL MUHTIRALARLA YÖNETİLEN. ÖYLE ÇEKİNGEN BİR BAŞBAKANIMIZDA YOK. BİZ YÜREĞİMİZLE GELDİK. DAHA ADAYLARININ ADINI SÖYLEYEMİYORLAR.

 

 

Daha sonra, İl Başkanı Salih Çetinkaya söz aldı, Çetinkaya konuşmasında, yaptıkları seçim çalışmalarından bahsetti. Diğer partileri eleştiren Çetinkaya, Biz arkadaşlarla en çok oy aldığımız yere değil en az oy aldığımız yere gittik. Hatta gittiğimiz yerlerde sizi beklemiyorduk yanıtını da aldık.  Bizim için önemli olan millet sevgisini kazanmaktır. Şimdi ise daha fazla çalışacağımız bir döneme giriyoruz. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Önemli bir süreçten geçiyoruz diyen Çetinkaya, Muhalefete de yüklendi. Bir çözüm süreci değil bu. Cumhurbaşkanını seçiyoruz. Daha adını bile söyleyemedikleri bir adayla seçime giriyorlar. Biz elhamdülillah Türkiye lideri ile seçime gidiyoruz. Karşımızda bir örgüt var 30 Martta örgütü Türkiye gördü. 17 Aralık operasyonu ile bir başbakanı itibarsızlaştırmaktı ama tutmadı. ALLAH’TAN da korkmadılar. Ama şükür alnımızın akı ile çıktık. Biz sadece seçim zamanları halkın yanında olmaya çalışan bir parti değiliz. Biz Türkiye’yiz. Biz her zaman halkımızın yanındayız. Türkiye artık eski Türkiye değil muhtıralarla yönetilen. Öyle çekingen bir başbakanımızda yok. Biz yüreğimizle geldik.

 

Şimdi daha çok çalışmalıyız. Sandıklara sahip çıkmalıyız. Salı Günü Cumhurbaşkanı Adayımız açıklanıyor Muhtemelen Adayımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak. İl Başkanları toplantısında veda eder gibi bir hali vardı. O bu Kararı Hepimizin Görüşüyle Verdi. 10 Ağustos akşamı Cumhurbaşkanımız ALLAH’IN İzni ile Recep Tayyip Erdoğan olacak. ALLAH Yar ve Yardımcımız olsun dedi.

 

 

 

YAŞAR BAHÇECİ,  ADAYIMIZ BELLİ. TÜRKİYE LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’LA SEÇİME GİRİYORUZ. BİZİM DAYATMA ADAYIMIZ YOK, MUHALEFET PARTİLERİN ACİZLİĞİNE ÜZÜLÜYORUM DOĞRUSU DAHA ADINI BİLE SÖYLEYEMEDİKLERİ BİR DAYATMA ADAYLA MİTİNG MEYDANLARINA ÇIKIYORLAR.


 

Salih Çetinkaya’nın konuşmasının ardından, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, söz aldı. Başkan Bahçecinin konuşması ile salon adeta kitlendi. Oldukça önemli konular değinen Yaşar Bahçeci, Önemli olan inanarak mücadele etmek, Biz b u partiyi ilk kurduğumuzda, kimse iktidar olacağına inanmıyordu. Hatta bu partiden bir şey olmaz, ne diye gidiyorsunuz da dediler ama biz inandık ve partimizi bu seviyelere getirdik. Şimdi çok güçlüyüz. Adayımız belli. Türkiye Lideri Recep Tayyip Erdoğan’la seçime giriyoruz. Bizim dayatma adayımız yok, Muhalefet partilerin acizliğine üzülüyorum doğrusu daha adını bile söyleyemedikleri bir dayatma dalya miting meydanlarına çıkıyorlar. Türk Milleti Devletinin başına ilk defa halk oylamasıyla cumhurbaşkanını yine kendi seçiyor. Dayatmayla değil. Şimdi has bel kader Ekmeleddin İhsanoğlu seçilirse ne olacak, Bahçeli Kafasına vuracak ben seçtirdim diyecek, Kılıçdaroğlu kafasına vuracak ben seçtirdim diyecek.  Sonuç, gelen vuracak giden vuracak. Ama hamd olsun bizim öyle kafa vurmalarına ihtiyacımız yok Türkiye Lideri Halkın sevgilisi Başbakan yaptığı Recep Tayyip Erdoğan’la inşallah seçime giriyoruz. Mutluyuz. Halkın sevgilisi şimdi en zirvede olacak. Bize düşen her zamanki gibi inanarak çalışmak dedi.

 

İnşallah 10 Ağustos akşamı Türkiye Liderini Köşke canla başla çalışarak çıkaracağız dedi.

 

Konuşmaların ardından, Siyaset Akademisine katılan adayların sertifikaları verildi. Daha sonra Ezanın okunmasıyla birlikte herkes orucunu açarak İftarı Eda etti.

 

 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kazada avukat genç yaşta hayatını kaybetti
Ankara-Kayseri karayolunda önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaparken aracının kontrolünü...

Haberi Oku