Site Ekle
POLİTİKA:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bu Klip Başbakan İçin mi, Çalışkan İçin mi?
  

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine 1 ay kaldı. Adaylar da il il Gezerek seçim mitinglerini başlattı. Bununla birlikte, İl Başkanları Belediye başkanları, Yöneticiler partisinin adayını desteklemek adına mahalle mahalle dolaşarak oy istiyor. Kırşehir’de de durum aynı partiler adayları için adeta yarış halinde.

 

Bu kapsamda Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan’da klip hazırlattı. Fakat bu klip de asıl dikkati çeken unsur sadece Milletvekili Abdullah Çalışkan var.

 

Sanki bu klip Kırşehir için değil de, Ya da Başbakan Tayyip Erdoğan için de değil,  Abdullah Çalışkan’ı ön plana çıkarır nitelikte olmuş.

 

Oysaki parti bir bütündür. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Başkanı Salih Çetinkaya Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’la hareket ederek çalışıyor.

 

Kendilerini ön plana çıkarmadan Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı direk anlatarak destek istiyorlar.

 

Bu klip tepkilere neden oldu. Çalışkan, Başbakan’ın gözüne girmek için mi bu yolu izliyor diye vatandaş öne sürüyor. Oysaki Tayyip Erdoğan’ın gözüne girmek marifet değil marifet direk Başbakanı ön plana çıkararak oy almaktır. Ki Başbakan da Öyle yapıyor.

 

Bizde Kırşehir Postası Gazetesi olarak klip’i izledik.  Sadece Abdullah Çalışkan’ın ön plana çıktığını gözlemledik.  Çalışkan neden böyle bir yol izledi bilinmez ama Yaklaşan Genel Seçimler için olabilir. 1 Yıl çok uzun bir zaman, değil nasıl olsa. Ama bizim gözlemlediğimizi Halkın gözlemlediğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’da gözlemler diye düşünüyoruz. Zira Başbakan gayet akıllı siyasetçi…

 

İŞTE O KLİP   

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
geycekli 5 yıl önce

bu vekili gözüm hiç tutmamıştı..kendi reklamını yapmış. araya birde mustafa çalışkanı serpiştirseydi onu da görürdük.

Misafir Avatar
ayhan kaplan ankara 5 yıl önce

ayıp ya bu nasıl iş. sanki bir tek kendisi var, seni tanıyan bile yok ki bu klip sayesinde tanınmayı hedefledin heralde. sen yat kalk muradiye vakfına şükür et. sen geldin geleli kırşehir yatırım da almıyor. ikinci dönemin birde

Misafir Avatar
idris akay 5 yıl önce

Vallahi çok saçma bi klip olmuş. Abdullah calışkan resmen seçim yatırımı yapmış

Misafir Avatar
nigar aksu 5 yıl önce

haberinizi az önce okudum. klip çok saçma olmuş. sayın editör sizinde ifade ettiğiniz gibi. sayın başbakanımız ve cumhurbaşkan adayımız recep tayyip erdoğan gayet akıllı, bu klip başbakanımıza seçim için değil yaklaşan genel seçimlere yatırım olmuş adeta. iyi çalışmalar diliyorum kolay gelsin

Kazada avukat genç yaşta hayatını kaybetti
Ankara-Kayseri karayolunda önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaparken aracının kontrolünü...

Haberi Oku